Gizli bir gerilim...

Galatasaraylı yöneticilerin sürpriz bir düşünce ile Wesley Sneijder konusunda Inter ile yaptığı ve başarı ile karşılanan protokolü 15 Ocak'ta geçerliliğini yitiriyor.

Haber; Sporx.com
Sporx'e ücretsiz abone ol,ilk bilen sen ol!
Gizli bir gerilim...
Klavye okları ile sonraki ya da önceki habere geçebilirsiniz.
13 Ocak 2013 15:45
- SPORX - Hollandalı futbolcu Wesley Sneijder'ın Galatasaray'a transferi gündemin temel taşını oluşturmaya devam ederken sarı-kırmızılı cephede son saatlerde 15 Ocak gerilimi yaşanıyor.

28 yaşındaki yıldız futbolcunun Cumartesi günü süre istediğini ve önünde karar vermek için iki hafta olduğunu açıklamasından sonra gözler Galatasaray'ın Inter ile yaptığı protokole çevrildi.

ÖZEL PROTOKOL İLE AVANTAJ SAĞLANDI

Galatasaray'da başkan Ünal Aysal geçtiğimiz hafta Internazionale başkanı Massimo Moratti ile yaptığı görüşmede İtalyan cephesiyle el sıkışırken ardından Milano'ya giden yöneticiler bu anlaşmayı resmi bir protokole çevirdi.

G.Saray kulübü Inter ile bonservis konusunda anlaşma sağlarken imzalanan protokole "15 Ocak 2013'e kadar Galatasaray'ın isteği olmadan futbolcu başka bir kulüba satılamaz veya kiralık olarak verilemez" maddesi konuldu.

15 OCAK GERİLİMİ

Sneijder'in "Önümdeki seçenekleri değerlendireceğim. Transferin bitmesine iki hafta var" açıklaması ise bu protokolü tehlikeye soktu. 15 Ocak'a kadar Galatasaray Sneijder'e sözleşme imzalatamazsa bu protokol geçerliliğini yitirecek.

Sarı-kırmızılı cephede yöneticilerin yoğun bir çabasının olduğu ve Sneijder'e 14 Ocak Pazartesi akşamına kadar ek ve son bir kez daha süre tanındığı öne sürülüyor.

Galatasaray'da yöneticilerin en büyük tedirginliği bu protokolün sona ermesiyle Inter'in başka bir kulüple resmi görüşme yapma olasılığı...GÜNÜN İLGİ ÇEKEN VİDEOSU
Tümü
 Reklam