Menajeri konuştu!

Galatasaray'ın kadrosuna katmak için girişimlere başlandığını açıkladığı Wesley Sneijder'in menajeri Hollanda basınına konuştu.

Haber; Sporx.com dış haberler
Sporx'e ücretsiz abone ol,ilk bilen sen ol!
Menajeri konuştu!
Klavye okları ile sonraki ya da önceki habere geçebilirsiniz.
09 Ocak 2013 10:02
- SPORX DIŞ HABERLER - Galatasaray'da önce Başkan Ünal Aysal'ın açıkladığı, sonrasında da Kamu Aydınlatma Platformu'na yapılan açıklamayla resmiyet kazandırdığı Wesley Sneijder'e olan ilgi, Avrupa medyasında da gündem oluştumaya başladı.

Sarı-kırmızılı ekibin görüşmelere başlandığını resmi olarak bildirdiği yıldız oyuncu Wesley Sneijder'in menajeri Soren Lerby, transferle ile ilgili Hollanda basınına özel açıklamalar yaptı.

De Teelgraf'ın temasa geçtiği Lerby, Galatasaray'ın ilgisini inkar etmezken, "Her gün yeni bir kulüp bizimle temasa geçiyor. Artık bir şeyler netleşene kadar bu konuda yorum yapmaktan kaçınacağım" diyerek transferle ilgili ipucu vermekten kaçındı.

Haberde ayrıca, 28 yaşındaki orta saha oyuncusunun ilk seçeneğinin Galatasaray olmadığı vurgulanırken, sarı-kırmızılıların KAP'a yaptığı bildirime de dikkat çekildi.

Wesley Sneijder ile ilgilenen takımlar arasında Tottenham, Paris Saint Germain ve Anzhi'nin de olduğu iddia edilirken, İnter Teknik Direktörü Andrea Stramaccioni takımda kalmasına sıcak baktığı Hollandalı'nın kararını en geç haftasonuna kadar vermesi bekleniyor.GÜNÜN İLGİ ÇEKEN VİDEOSU
Tümü
 Reklam