Bir açıklama daha!

Galatasaray'ın renklerine bağlamak için büyük çaba gösterdiği Wesley Sneijder'in durumu hakkında Inter sportif direktörü Piero Ausilio açıklamalarda bulundu.

Haber; Sporx.com dış haberler
Sporx'e ücretsiz abone ol,ilk bilen sen ol!
Bir açıklama daha!
Klavye okları ile sonraki ya da önceki habere geçebilirsiniz.
10 Ocak 2013 19:48
İtalyan devi Inter'de forma giyen ve Galatasaray'ın transfer etmek için bir süredir görüşmelerini sürdürdüğü Hollandalı futbolcu Wesley Sneijder'in son durumu hakkında bir açıklama daha geldi.

Inter sportif direktörü Piero Ausilio, yaptığı açıklamada transferin ne aşamada olduğuna dair bilgiler verdi. Ausilio, Sneijder'in Galatasaray'a transferinin bitmek üzere olduğunu ve yüzde 99 Galatasaray'da olduğuna dair haberler için yaptığı açıklamada, "Yüzdeler üstüne konuşmak istemiyorum. Galatasaray ilgi duyacağımız bir teklif yaptı ama bitmiş bir şey yok. G.Saray başkanı ile de konuştuk bu üç aşamalı bir işlem. Sneijder henüz ikna olmuş değil." ifadelerini kullandı.

İtalyan gazetesi Tuttosport ise yaptığı haberde, Hollandalı Wesley Sneijder'in yüzde 99 Galatasaray'a transfer olacağını ve kısa süre sonra İstanbul'a gideceğini iddia etmişti. Sneijder'in son kararını 24 saat içerisinde vermesi bekleniyor.GÜNÜN İLGİ ÇEKEN VİDEOSU
Tümü
 Reklam