DORTMUND'UN TEKLİFİNE RET

Fenerbahçe'nin Macar stoperi Attila Szalai'nin talipleri bitmiyor. İşte yapılan teklif...

TÜRKİYE'DE BİTEN TRANSFER

Türkiye'de transfer dönemi hızlı geçiyor. İşte resmen açıklanan isimlerin listesi...

F.BAHÇE İÇİN AÇIKLAMA!

Fenerbahçe ile adı geçen Andreas Pereira, sarı-lacivertli kulüp için açıklama yaptı.

"ADANA, 4 MİLYON €, TEPKİ!"

Adana Demirspor'da Başkan Murat Sancak, David Luiz için açıklamalar yaptı

G.SARAY'DA DEV MALİYET

Galatasaray'ın Patrick van Aanholt’a servet ödeyeceği ortaya çıktı. Detaylar...

DIAGNE'YE RESMİ TALİP VAR

Galatasaray'da Mbaye Diagne, 3-4 milyon Euro'luk teklif gelirse satılacak, detaylar

BEŞİKTAŞ'A 'PAHALI' CEVAP

Beşiktaş'ın gündemine gelen Luuk de Jong ile ilgili yeni gelişmeler yaşanıyor.

SON DAKİKA TRANSFERLERİ

Dünyanın dört bir yanında transferler ardı ardına açıklanıyor, işte o isimler...

ROSIER, G.SARAY, O CEVAP

G.Saray'ın transferde devreye girmesi sonrası Rosier'in verdiği yanıt ortaya çıktı

"TÜRKİYE'NİN EN İYİSİYİZ"

Galatasaray'ın yeni transferi Berkan Kutlu, sarı kırmızılılara transferiyle ilgili konuştu.

ALTIN MADALYA GELDİ, ALTIN!
ALTIN MADALYA GELDİ, ALTIN!
Mete Gazoz, İtalyan rakibi Mauro Nespoli'yi mağlup ederek altın madalya kazandı.

SPOR HABERLERİ

Tümü
31 Tem
A Milli Kadın Takımı
Voleybol - Arjantin
Saat: 08:20
Yer: Ariake Arena
31 Tem
Ersu Şaşma
Sırıkla Atlama
Saat: 03:40 - 06:00
Yer: Olimpiyat Stadyumu
31 Tem
Emre Zafer Barnes
Atletizm
Saat: 05:35 – 14:34
Yer: Olimpiyat Stadyumu
31 Tem
Jak Ali Harvey
Atletizm
Saat: 05:35 – 14:34
Yer: Olimpiyat Stadyumu
31 Tem
Alican Kaynar
Yelken
Saat: 06:00 - 08:10
Yer: Enoshima
01 Ağu
Özgür Varlık
Atıcılık
Saat: 02:30 – 07:15
Yer: Asaka
01 Ağu
Tuğçe Şahutoğlu
Çekiç Atma
Saat: 03:10 – 05:36
Yer: Olimpiyat Stadyumu
01 Ağu
Emel Dereli
Gülle Atma
Saat: 04:35 ‐ 05:45
Yer: Olimpiyat Stadyumu
01 Ağu
Kerem Kamal
Grekoromen
Saat: 05:00 - 06:20
Yer: Makuhari
01 Ağu
Rıza Kayaalp
Grekoromen
Saat: 05:00 – 06:20
Yer: Makuhari
01 Ağu
Yasemin Adar
Güreş - Serbest
Saat: 05:00 – 06:20
Yer: Makuhari
01 Ağu
B.Kaynakçı - O.Arıkan
Yelken
Saat: 06:00 - 08:10
Yer: Enoshima
01 Ağu
Ateş & Deniz Çınar
Yelken
Saat: 06:10 - 08:20
Yer: Enoshima
01 Ağu
Alican Kaynar
Yelken
Saat: 09:00 - 11:10
Yer: Enoshima
02 Ağu
Özgür Varlık
Atıcılık
Saat: 02:30 – 07:15
Yer: Asaka
02 Ağu
Eşref Apak
Çekiç Atma
Saat: 03:00 - 05:26
Yer: Olimpiyat Stadyumu
02 Ağu
Özkan Baltacı
Çekiç Atma
Saat: 03:00 - 05:26
Yer: Olimpiyat Stadyumu
02 Ağu
Cenk İldem
Grekoromen
Saat: 05:30 – 06:50
Yer: Makuhari
02 Ağu
Ömer Akgün
Atıcılık
Saat: 05:30 – 08:15
Yer: Asaka
02 Ağu
B.Kaynakçı - O.Arıkan
Yelken
Saat: 06:00 - 08:10
Yer: Enoshima
02 Ağu
A Milli Kadın Takımı
Voleybol - Rusya
Saat: 08:20
Yer: Ariake Arena
02 Ağu
Ateş & Deniz Çınar
Yelken
Saat: 08:30 - 09:53
Yer: Enoshima
03 Ağu
Necati Er
3 Adım Atlama
Saat: 03:00 – 03:56
Yer: Olimpiyat Stadyumu
03 Ağu
Eda Tuğsuz
Cirit Atma
Saat: 03:20 – 05:46
Yer: Olimpiyat Stadyumu
03 Ağu
Ramil Guliyev
Atletizm
Saat: 05:05 - 05:54
Yer: Olimpiyat Stadyumu
04 Ağu
Süleyman Atlı
Güreş - Serbest
Saat: 05:30 - 06:50
Yer: Makuhari
04 Ağu
Osman Göçen
Güreş - Serbest
Saat: 05:30 - 06:50
Yer: Makuhari
05 Ağu
Dilara Bozan
Karate - Kata
Saat: 04:00 – 13:59
Yer: Nippon Budokan
05 Ağu
4x100m Bayrak Takımı
Atletizm
Saat: 05:30 - 05:40
Yer: Olimpiyat Stadyumu
05 Ağu
Eray Şamdan
Karate - Kumite
Saat: 06:20 - 14.49
Yer: Nippon Budokan
05 Ağu
Abdülselam İmuk
20km Yürüyüş
Saat: 10:30 - 12:05
Yer: Sapporo Park
05 Ağu
Serap Özçelik
Karate - Kumite
Saat: 11:00 - 14.59
Yer: Nippon Budokan
06 Ağu
Evin Demir
20km Yürüyüş
Saat: 10:30 - 12:05
Yer: Sapporo Park
06 Ağu
Meryem Bekmez
20km Yürüyüş
Saat: 10:30 - 12:05
Yer: Sapporo Park
06 Ağu
Şahin Şenoduncu
20km Yürüyüş
Saat: 10:30 - 12:05
Yer: Sapporo Park
06 Ağu
Ali Sofuoğlu
Karate - Kata
Saat: 04:00 - 13.59
Yer: Nippon Budokan
06 Ağu
Süleyman Karadeniz
Güreş - Serbest
Saat: 05:30 - 12.55
Yer: Makuhari
06 Ağu
Evin Demirhan
Güreş - Serbest
Saat: 05:30 - 13.15
Yer: Makuhari
06 Ağu
Merve Çoban
Karate - Kumite
Saat: 06:20 - 14.49
Yer: Nippon Budokan
06 Ağu
İlke Özyüksel
Modern Pentatlon
Saat: 08:30 - 13.50
Yer: Tokyo Stadyumu
06 Ağu
Ayşe Tekdal
20km Yürüyüş
Saat: 16:30 - 18:05
Yer: Sapporo Park
07 Ağu
Mert Girmalegesse
Maraton
Saat: 01:00 - 03:45
Yer: Sapporo Park
07 Ağu
Meltem Hocaoğlu
Karate - Kumite
Saat: 08:20 - 13.54
Yer: Nippon Budokan
07 Ağu
Uğur Aktaş
Karate - Kumite
Saat: 10:45 - 14.04
Yer: Nippon Budokan
07 Ağu
Meryem Erdoğan
Maraton
Saat: 13:00 - 16:15
Yer: Sapporo Park
08 Ağu
Polat Kemboi Arıkan
Maraton
Saat: 01:00 - 03:45
Yer: Sapporo Park
08 Ağu
Yavuz Ağralı
Maraton
Saat: 01:00 - 03:45
Yer: Sapporo Park
08 Ağu
Kaan Kigen Özbilen
Maraton
Saat: 01:00 – 03:45
Yer: Sapporo Park
Sonuçlanan Transferler
  • PUAN DURUMU
  • STSL
  • 1.Lig
  • İng
  • Alm
  • İsp
  • İta
  • Fra
  • Hol
TakımlarOGBMAYP
1 Adana Demirspor 0 0 0 0 0 0 0
2 Alanyaspor 0 0 0 0 0 0 0
3 Altay 0 0 0 0 0 0 0
4 Antalyaspor 0 0 0 0 0 0 0
5 Beşiktaş 0 0 0 0 0 0 0
6 Karagümrük 0 0 0 0 0 0 0
7 Fenerbahçe 0 0 0 0 0 0 0
8 Galatasaray 0 0 0 0 0 0 0
9 Gaziantep FK 0 0 0 0 0 0 0
10 Giresunspor 0 0 0 0 0 0 0
11 Göztepe 0 0 0 0 0 0 0
12 Hatayspor 0 0 0 0 0 0 0
13 Başakşehir 0 0 0 0 0 0 0
14 Kasımpaşa 0 0 0 0 0 0 0
15 Kayserispor 0 0 0 0 0 0 0
16 Konyaspor 0 0 0 0 0 0 0
17 Rizespor 0 0 0 0 0 0 0
18 Sivasspor 0 0 0 0 0 0 0
19 Trabzonspor 0 0 0 0 0 0 0
20 Malatyaspor 0 0 0 0 0 0 0
  • FİKSTÜR
  • STSL
  • 1.Lig
  • İng
  • Alm
  • İsp
  • İta
  • Fra
  • Hol
fikstur_sol_ok1. Haftafikstur_sag_ok
TÜMÜ