Moratti'den Sneijder'e...

G.Saray, Wesley Sneijder'i İstanbul'a gelmesi için ikna emeye çalışırken, Inter Başkanı'ndan gelen açıklama Hollandalı'nın Galatasaray'a transferinin çok yakın olduğunu ortaya koydu.

Haber; Sporx.com dış haberler
Sporx'e ücretsiz abone ol,ilk bilen sen ol!
Moratti'den Sneijder'e...
Klavye okları ile sonraki ya da önceki habere geçebilirsiniz.
12 Ocak 2013 22:11
Inter'in Hollandalı yıldızı Wesley Sneijder'İn Galatasaray ile yaptığı transfer görüşmeleri sürerken, İtalyan ekibinin başkanından şok bir çıkış geldi.

Sneijder ile sezon başından beri sorun yaşadığı bilinen başkan Massimo Moratti, Inter'in Pescara ile oynadığı maç öncesi basın mensuplarına sert bir demeç vererek; "Sneijder'in bir alternatifi var ya Galatasaray'a gider ya da burada kalır. Başka seçeneği yok" diye konuştu.

Sneijder ile ilgili oratada dolşana transfer görüşmelerinden rahatsız olduğunu ifade eden Moratti; "Sneijder haberlerinden artık sıkıldım. Ve bu karmaşanın ne zaman biteceğini merak ediyorum. Sneijder'in önünde bir yol var. Neler olacağını hep birlikte göreceğiz. Eğer Türkiye'ye gitmezse, burada kalmaktan başka çaresi yok" dedi.

Galatasaray Spor Kulübü'nden daha önce konu ile ilgili yapılan açıklamada; "Wesley Sneijder'in transferine ilişkin olarak FC Internazionale kulübüyle anlaşma sağlanmış olup oyuncu ile görüşmeler devam etmektedir." ifadeleri kullanılmıştı.


Tümü
 Reklam