Bülent Tulun müjdeyi verdi

Galatasaray'da Başkan Ünal Aysal'ın danışmanı Bülen Tulun, Wesley Sneijder'in kararını 24 saat içerisinde açıklayacağını ifade ederken görüşmelerin olumlu geçtiğini belirtti.

Haber; Radyospor
Sporx'e ücretsiz abone ol,ilk bilen sen ol!
Bülent Tulun müjdeyi verdi
Klavye okları ile sonraki ya da önceki habere geçebilirsiniz.
10 Ocak 2013 12:54
Galatasaray'ın büyük transfer harekâtında geri sayım başladı. Wesley Sneijder 24 saat içerisinde kararını sarı kırmızılı kulübe bildirecek. Inter, Başkanı Morattı'nın ardından, Galatasaray da Inter ile anlaştık dedi.

Heyecanlı bekleyiş devam ederken Galatasaraylı yetkililer son derece temkinli davranıyorlar.

Camianın etkin isimlerinden, başkan Ünal Aysal'ın Danışmanı Bülent Tulun bu transfer operasyonunun gerçekleştirilmesinde büyük bir mesai harcıyor.

SNEIJDER 24 SAAT İÇERİSİNDE KARARINI VERECEK

Radyospor'a konuşan Bülent Tulun, "Sneijder, 24 saat içerisinde kararını bildirecek. Ben havanın olumlu olduğunu düşünüyorum; ancak kesin bir şey söyleyemem. Bazen yüzde 99 olacak dediğiniz transferler bile gerçekleşmez. Bu nedenle ne olasılık tahmini yaparım, ne de kesin olarak şöyle ya da böyle olacak derim. İş resmiyete dökülmeden bu transfer oluyor demem. Her şey resmi imzalara bağlı. Olumlu bir ivme olduğunu söyleyebilirim; ama ne olacağını bilmiyoruz. Son 24 saatin içerisindeyiz. Futbolcu kararını bu süre içerisinde verecek" dedi.

INTER İLE ANLAŞTIK, SNEİJDER GELMEYE YAKIN

Bülent Tulun, "Inter Milan'la anlaşıldı. Futbolcunun, Galatasaray'la ilgili fikri de olumlu mu?" sorusuna "Inter'le anlaştık, bir sorun yok. Genel itibariyle futbolcunun da pozitif olduğunu söyleyebiliriz; ancak henüz karar vermiş değil. Ailesiyle konuyu müzakere edip, bir karara varacak. Artık son aşamadayız" şeklinde konuştu.

BU TRANSFERE KONSANTRE OLDUK

Tecrübeli futbol adamı, "Sneijder olmazsa, alternatif ya da B planı var mı? O ayarda bir futbolcuyla daha temas olacak mı?" sorusu üzerine ise "Bunu düşünmedik. Şu anda bir şey söyleyemem. Bu işe konsantre olduk. Bu iş bitmeden bir başka transfer ya da ikinci bir transfer olup olmayacağını söyleyemem" dedi.
Tümü
 Reklam