Sneijder'in menajeri kafa karıştırıyor!

Galatasaray'ın transferini bitirmek için büyük mesai harcadığı Wesley Sneijder'in menajeri, kafa karıştıran bir açıklama yaptı.

Haber; Sporx.com dış haberler
Sporx'e ücretsiz abone ol,ilk bilen sen ol!
Sneijder'in menajeri kafa karıştırıyor!
Klavye okları ile sonraki ya da önceki habere geçebilirsiniz.
12 Ocak 2013 00:06
- SPORX DIŞ HABERLER - Galatasaray Kulübü'nün Yönetim Kurulu Üyesi Abdürrahim Albayrak'ın, "Biz Sneijder'e bir ücret sunduk, futbolcu da büyük ihtimal kabul etti" açıklamasından sonra futbolcunun menajeri Soren Lerby'den kafa karıştırıcı bir açıklama geldi. 11 Ocak Cuma günü saat 21 sularında Hollanda basınından Voetbal International'a demeç veren Serby, sarı-kırmızılıların yöneticisinin aksine Galatasaray ile anlaşmanın olmadığını vurgulayarak kafa karşıtırıcı ifadeler sarfetti.
 
"GALATASARAY'LA GÖRÜŞMEDİK!"
 
Gerek Galatasaray Başkanı  Ünal Aysal'ın, gerekse Inte'in patronu Massimo Moratti'nin Sneijder konusundaki olumlu demeçlerine karşılık, sarı-kırmızılı kulüpler bir temasa girmediklerini vurgulayan yıldız oyuncunun menajeri, "Bu imkansız. Galatasaray ile sözleşme konusunda görüşmedik. O yüzden anlaşma gibi bir durum yok." ifadelerini kullandı.
 
"YOLANTHE VE WESLEY'E BAĞLI"
 
Politik konuşan Lerby, Sneijder'in nereye imza atacağı konusunda hemen karar vermeyeceği ve tüm teklifleri dinledikten sonra karar vereceklerini belirtti. Serby, Herşey mümkün. İlerleyen zamanlarda tüm teklifleri dinleyip tek tek değerlendireceğiz. Bu Sneijder ve Yolanthe'nin vereceği karara bağlı" şeklinde konuştu. Yıldız oyuncunun menajeri 28 yaşındaki futbolcu için Galatasaray'ın 10 milyon Euro bedele Inter'le anlaştı sorusu üzerine: "Hiçbir fikrim yok bu konuda. Inter beni bu konu hakkında bilgilendirmedi. Kısa zaman içinde bir gelişme olacağını ve Sneijder'in imza atacağını düşünmüyorum" dedi.
 
KAFALAR KARIŞTI
 
Ünal Aysal 8 Ocak Salı günü GS TV'de katıldığı Başkanın Ajandası programında Wesley Sneijder'in transferi konusunda çok önemli ivme kazanıldığını açıklamış ve ertesi gün Inter Başkanı Massimo Moratti, Sneijder'in durumu ile ilgili yaptığı açıklamada Galatasaray'ın teklifini mikrofonlara doğrularken; "Evet Galatasaray'dan bir teklif aldık. Her şey Wesley'e bağlı. Henüz onunla konuşmadım. Eğer takımda kalmak isterse bu bizim için harika olur" açıklamasında bulunarak Galatasaray'ın teklifini doğrulamıştı. Son olarak Abdürrahim Albayrak'ın 11 Ocak cuma günü verdiği, "Sneijder transferi özellikle başkanın ilgilendiği bir transfer. Kulübüyle kesin anlaşma var, sadece futbolcunun anlaşmaya varması söz konusu. Inter'den aldığı ücret çok yüksek, böyle bir para veremeyiz. Çok değerli arkadaşlar var kadroda ve hepsini düşünüyoruz. Biz ona bir ücret sunduk, futbolcu da büyük ihtimal kabul etti." demesinin ardından oyuncunun menajerinin anlaşmadan haberinin olmadığını açıklaması kafalarda soru işareti yarattı.


Tümü
 Reklam