Büyük gün! Galatasaraylılar bekliyor

Galatasaray'ın ısrarla istediği Hollandalı yıldız Wesley Sneijder'in transferindeki düğümün çözülmesine sadece saatler kaldı.

Haber; Sporx.com
Sporx'e ücretsiz abone ol,ilk bilen sen ol!
Büyük gün! Galatasaraylılar bekliyor
Klavye okları ile sonraki ya da önceki habere geçebilirsiniz.
11 Ocak 2013 09:23
Galatasaray'ın ısrarla istediği Wesley Sneijder transferindeki düğüm bugün çözülüyor. Hollandalı futbolcudan haber bekleyen Galatasaray, 'evet' cevabını alması halinde oyuncuyu İstanbul'a getirtecek.

Inter ile 8 milyon euro karşılığında el sıkışılmasının ardından tüm gözler Sneijder'e çevrilmişti. Sarı-kırmızılı yönetimden düşünmek isteyen süre isteyen 28 yaşındaki futbolcunun kararını açıklama vakti geldi.

Konu hakkında dün konuşan Bülent Tulun, "Sneijder, 24 saat içerisinde kararını bildirecek. Ben havanın olumlu olduğunu düşünüyorum; ancak kesin bir şey söyleyemem. Bazen yüzde 99 olacak dediğiniz transferler bile gerçekleşmez. Bu nedenle ne olasılık tahmini yaparım, ne de kesin olarak şöyle ya da böyle olacak derim. İş resmiyete dökülmeden bu transfer oluyor demem. Her şey resmi imzalara bağlı. Olumlu bir ivme olduğunu söyleyebilirim; ama ne olacağını bilmiyoruz." şeklinde konuşmuştu.

Başarılı futbolcunun Galatasaray'a 'Evet' demesi halinde 4 milyon euro garanti ücret ve maç başına 25 bin euro alacağı ifade edildi. Yıldız isim ayrıca bonuslarla da önemli bir gelir elde edecek.

İtalya seferini tamamlayan ve yurda dönen İcra Kurulu Başkanı Lutfi Arıboğan ve Ünal Aysal'ın Danışmanı Bülent Tulun, Sneijder'den olumlu haberin gelmesi halinde bu ülkeye giderek oyuncuyu özel uçakla İstanbul'a ulaştıracak.


Tümü
 Reklam