Sneijder'in kardeşi konuştu

Galatasaray'ın transfer hedefleri arasında yer alan Sneijder'in yakın çevresi sarı kırmızılı taraftarların yakın ilgisi altında.

Haber; Sporx.com dış haberler
Sporx'e ücretsiz abone ol,ilk bilen sen ol!
Sneijder'in kardeşi konuştu
Klavye okları ile sonraki ya da önceki habere geçebilirsiniz.
08 Ocak 2013 23:48
Galatasaray'ın Sneijder ile yapılan transfer görüşmesini borsaya bildirmesi sarı kırmızılı gündemin bir anda değişmesine yol açarken Galatasaraylı taraftarlar Sneijder'in eşi ve kardeşine twitter'dan sorular sorarak oyuncunun Türkiye'ye gelip gelmeyeceğini öğrenmeye çalışıyor.

Antalya'da bulunan Sneijder'in kardeşi Rodney Sneijder'e mikroblog sitesi twitter'dan ulaşan sarı kırmızılı taraftarlar Wesley Sneijder'in Türkiye'ye gelip gelmeyeceğini sorarken Rodney Sneijder kaçamak cevap verdi.

Bir taraftarın İngilizce yönelttiği 'kardeşin Galatasaray'a gelecek mi?! sorusuna hem İngilizce ve Türkçe'yi karıştırarak cevap veren Rodney Sneijder 'ı don't know abi' (Bilmiyorum abi) diyerek transfer hakkında net bir açıklama yapmadı.

Wesley Sneijder'in kardeşi Rodney Sneijder, Hollanda Eredivisie ekiplerinden RKC Waalwijk takımında top koşturuyor ve Hollanda ekibi şu an Antalya'da kamp yapıyor.

GÜNÜN İLGİ ÇEKEN VİDEOSU
Tümü
 Reklam