Yengeden İstanbul vizesi!

Wesley Sneijder'in eşi Yolanthe Cabau dün gece sosyal medyada Türk taraftarların akınına uğradı. Cabau bu ilgiyi karşılıksız bırakmadı.

Haber; Sporx.com
Sporx'e ücretsiz abone ol,ilk bilen sen ol!
Yengeden İstanbul vizesi!
Klavye okları ile sonraki ya da önceki habere geçebilirsiniz.
09 Ocak 2013 09:55
Galatasaray'ın ara transfer döneminde kadrosuna katmak için uğraştığı ve görüşmelerin başladığını resmen duyurduğu Hollandalı yıldız Wesley Sneijder'in transferinde kilit nokta oyuncunun eşi Yolanthe Cabau.

FENERBAHÇELİLER DE YAZDI

Cabau'ya sarı-kırmızılı taraftarlar dün gece mikro blog sitesi twitter aracılığıyle adeta hucüm ederken Hollandalı güzel bu tartışmalara da verdiği bir cevapla dahil oldu. Fenerbahçeli taraftarlar ise Cabau'ya İstanbul'un trafiğini hatırlatan mesajlar yolladı.

"İSTANBUL'U SEVİYORUM"

Cabau bu yoğun ilgi sonrasında bir taraftarın İstanbul ile ilgili sorusuna karşılık, "Istanbul gerçekten harika. Daha önce bir çok kez orada oldum, İstanbul'u seviyorum. Şimdi ne olacak gerçekten bilmiyorum. Tek söyleyebileceğim Wes Inter'i halen daha seviyor..." cevabını verdi.

Sinemacı kimliği ile de bilinen Cabau verdiği bu cevapları daha sonra profilinden silerken açıklamalar Galatasaray taraftarını heyecanlandırdı.

Galatasaray başkanı Ünal Aysal Salı günü yaptığı açıklamada oyuncunun transferi için en kritik noktanın ailesi olduğuna dikkat çekmişti.
Tümü
 Reklam