Sneijder'den yeni açıklama!

Galatasaray camiasının transferi için sabırsızlandığı Wesley Sneijder, İtalya'da yeni bir açıklama yaptı.

Haber; Sporx.com dış haberler
Sporx'e ücretsiz abone ol,ilk bilen sen ol!
Sneijder'den yeni açıklama!
Klavye okları ile sonraki ya da önceki habere geçebilirsiniz.
16 Ocak 2013 09:22
SPORX DIŞ HABERLER -  Galatasaray'da transfer komitesinin mutlu sona ulaşabilmek adına yoğun mesai harcadığı Wesley Sneijder, İtalya basınına açıklamalarda bulundu ve baskıdan rahatsız olduğuna dikkat çekti.

La Gazzetta dello Sport'a bir ropörtaj veren Hollandalı yıldız, taraftarların havalimanında beklemesiyle ilgili olarak "Biri benim İstanbul'da olacağımı söylemiş. Hayır, şu anda buradayım ve beni rahatsız eden tek şey içinde bulunduğum baskılı ortam" diye konuştu.

Transferin son durumu hakkında da bilgilendirme yapan 28 yaşındaki oyuncu, "Şu anda geleceğime karar vermek için, piyasadaki diğer oyuncular gibi benim de 31 Ocak 2013'e kadar zamanım var. Ben de acele etmeyeceğim.

Biz burada arkadaşlarımla birlikte tarihe geçecek işler yaptık. O yüzden bana baskı yapacaklarını düşünmüyorum. Benim rahatsızlığım, gelen tekliften bağımsız olarak, hayatımda büyük bir değişikliğe neden olacak bu karar için bana çok kısa bir süre tanınması. Bu durumun parayla alakası yok." ifadelerini kullandı.Tümü
 Reklam