Zarate'nin menajeri çıldırdı! Başkana savaş açtı!

İtalyan ekibi Lazio'nun futbolcusu olan fakat forma şansı bulmakta zorlanan Mauro Zarate'nin menajeri Luis Ruzzi, Lazio başkanı Claudio Lotito'nun belirlediği bonservis ücretinin çok yüksek olduğunu söyledi.

Haber; Sporx.com dış haberler
Sporx'e ücretsiz abone ol,ilk bilen sen ol!
Zarate'nin menajeri çıldırdı! Başkana savaş açtı!
Klavye okları ile sonraki ya da önceki habere geçebilirsiniz.
02 Ocak 2013 19:45
İtalya Serie A ekiplerinden Lazio'nun kadrosunda yer alan fakat takımda kendisine yer bulamayan Arjantinli Mauro Zarate'nin menajeri Lazio başkanına çok sert tepki gösterdi.

İsmi ülkemizden Fenerbahçe ile Liverpool, Arsenal ve Spartak Moskova takımlarıyla geçen yetenekli oyuncu için Lazio başkanı Claudio Lotito'nun belirlediği 5 milyon euroluk bonservis ücretinin çok olduğunu belirten Luis Ruzzi, Lotito'ya savaş açtı.

Ruzzi, Fenerbahçe'nin Zarate'yi isteyip istemediği sorusuna cevap olarak, "Fenerbahçe mi? Zarate ile ilgilenen kulüpler 5 milyon euro gibi bir ücreti asla vermeyecek takımlar. Avrupa'daki kulüplerle görüştüm ve Lotito'nun istediği ücreti vermek isteyen bir takım yok." dedi.

Ruzzi, başkan Lotito'ya çok sert tepki göstererek, "Şimdi savaş başlıyor. Kiralama tekliflerini reddedeceğiz çünkü Lazio'ya geri dönmek istemiyoruz. Lotito gibi birisiyle uğraşmak gerçekten çok zor. Eğer Lazio, Zarate için istediği ücrette indirime gitmezse, kontratın sonunda farklı seçenekleri değerlendirmek zorunda kalacağız. Lotito'ya kararını vermesi için 5 günlük süre vereceğiz." dedi.

Zarate'nin Lazio ile sözleşmesi 2014 yılında sona erecek. Son günlerde Arjantinli oyuncu ile Fenerbahçe'nin ciddi şekilde ilgilendiği haberleri ortaya atılmıştı.

GÜNÜN İLGİ ÇEKEN VİDEOSU
Tümü
 Reklam