Sneijder dünyaları istedi!

Fenerbahçe'nin yüksek maliyeti nedeniyle vazgeçtiği ifade edilen Hollandalı futbolcu Wesley Sneijder, yüksek maaş talep edince dev kulüpler bile bu transferden vazgeçti.

Haber; Sporx.com dış haberler
Sporx'e ücretsiz abone ol,ilk bilen sen ol!
Sneijder dünyaları istedi!
Klavye okları ile sonraki ya da önceki habere geçebilirsiniz.
03 Ocak 2013 00:33
Fenerbahçe'nin transfer listesinde olduğu iddia edilen ancak daha sonra yüksek maliyeti nedeniyle vazgeçildiği ifade edilen Wesley Sneijder'in son talipleri Arsenal ve Chelsea Hollandalı yıldızın yüksek maaş isteği nedeniyle transferinden vazgeçildi.

Wesley Sneijder'in eşi Yolanthe Cabau-Sneijder'in de ara transfer döneminde ayrılacağını söylediği Hollandalı yıldızın, kendisine talip olan kulüplerden istediği yıllık ücretle birlikte maliyeti 13.5 milyon euroyu bulduğu ifade edildi. İngiliz medyasında çıkan haberlere göre; kulüplerin bu maliyeti yüklenmeye yanaşmadığı ve Sneijder'in taliplerinin bu istek sonrası birer birer transferden vazgeçtikleri belirtildi.

Son olarak İtalyan medyasında çıkan haberlere göre, Liverpool Sneijder için 12 milyon euro bonservis önerdi. Sneijder ise medyaya yaptığı açıklamada; "Tekrarlıyorum, bu haberler doğru değil" dedi.

Inter kulübünün önerdiği maaş indirimini kabul etmeyen Sneijder daha önce yaptığı açıklamada; "Herkes için iyi olanı ocak ayında transfer olmam gibi görünüyor. Bu gerçekleşmezse kalacağım. 2015'e kadar süren bir kontratım var." diyerek transfer olacağı iddialarını doğruladı.

GÜNÜN İLGİ ÇEKEN VİDEOSU
Tümü
 Reklam