Schürrle planı!

İngiltere Premier League takımlarından Chelsea, Bayer Leverkusen'den Andre Schürrle'yi transfer edebilmek için Marko Marin'i kullanacak.

Haber; Sporx.com dış haberler
Sporx'e ücretsiz abone ol,ilk bilen sen ol!
Schürrle planı!
Klavye okları ile sonraki ya da önceki habere geçebilirsiniz.
02 Ocak 2013 16:11
Alman golcü Andre Schürrle için iki kez girişimde bulunan ancak iki kez de ret cevabı alan Chelsea, bu kez sürpriz bir planla Bayer Leverkusen'in kapısını çalacak. Chelsea, ara transfer döneminde Schürrle'yi kadrosuna katabilmek için Marko Marin'i kullanmayı planlıyor.

Bu sezon başında Chelsea'ye transfer olan ancak Londra temsilcisinde beklentilerin altında bir performans sergileyen Marin için Leverkusen'in nabız yoklamaya başlaması Schürrle umutlarını daha da arttırdı.

Sözleşmesinde "25 milyon pounda serbest kalır" maddesi bulunan Schürrle için 18 milon poundu gözden çıkartan ve bu rakam ek olarak Marin'i de kiralık olarak Leverkusen'in kapısına bırakan Chelsea, Alman temsilcisinden gelecek olan cevabı beklemeye başladı.

Schürrle'nin Chelsea'ya olası transferi hakkında konuşan Bayer Leverkusen Sportif Direktörü Rudi Völler, "Schürrle bizim yeni transferimiz ve kolay kolay onu bırakmak gibi bir niyetimiz yok. Kendisinin sözleşmesinde özel bir madde var ve orada yazılanlar da çok açık" dedi.

GÜNÜN İLGİ ÇEKEN VİDEOSU
Tümü
 Reklam