Feghouli kontarını uzatmadan bir yere gitmiyor!

İspanyol ekibi Valencia'nin Cezayirli futbolcusu Sofiane Feghouli, takımıyla olan sözleşmesini uzatmadan Afrika Uluslar Kupası için milli takıma gitmek istemedeğini söyledi.

Haber; Sporx.com dış haberler
Sporx'e ücretsiz abone ol,ilk bilen sen ol!
Feghouli kontarını uzatmadan bir yere gitmiyor!
Klavye okları ile sonraki ya da önceki habere geçebilirsiniz.
02 Ocak 2013 22:15
Valenica'da gösterdiği performansla takımda önemli bir role sahip olan 23 yaşındaki Sofiane Feghouli, kontratını uzatmadan rahatlamıyor.

Cezayirli oyuncu her ne kadar Afrika Uluslar Kupası için milli takıma katılması gerekse de kontratını uzatmadan milli takıma gitmek istemiyor. Bir süredir sözleşmesinin 2016'ya kadar uzatılması için görüşmeleri sürdüren Feghouli milli takımdan da bunu halledene kadar affedilmesini istedi.

Genç oyuncu yaptığı açıklamada, "İkilemdeyim. Valencia ile kontratımı henüz uzatmadım ve eğer bunu yapmadan milli takıma gidersem, geleceğimi belirsiz şekilde bırakmaktan dolayı turnuvada psikolojik olarak kötü hissetme riskini almış olacağım." dedi.

Feghouli açıklamasının devamında, "Milli takıma birkaç gün geç katılmayı düşünüyorum ama fiziksel olarak en üst seviyedeyim. Ülkem için her zaman olduğu gibi en iyisini verebilecek durumdayım. Afrika Uluslar Kupası'nda tabi ki oynayacağım." şeklinde konuştu.

Feghouli ile Liverpool ve Paris Saint-Germain gibi önemli takımlar yakından ilgileniyorlar.

GÜNÜN İLGİ ÇEKEN VİDEOSU
Tümü
 Reklam