Ronaldo'dan Messi'ye taş: "Ödül bir şey kazandırmıyor"

Real Madrid'in Portekizli süperstarı Cristiano Ronaldo, 2013'ün ilk idmanından sonra düzenlediği basın toplantısında ilginç açıklamalarda bulundu.

Haber; Sporx.com dış haberler
Sporx'e ücretsiz abone ol,ilk bilen sen ol!
Ronaldo'dan Messi'ye taş: 'Ödül bir şey kazandırmıyor'
Klavye okları ile sonraki ya da önceki habere geçebilirsiniz.
02 Ocak 2013 15:33
Real Madrid'in Portekizli megastarı Cristiano Ronaldo, idman sonrası düzenlediği basın toplantısında medyanın sorularını yanıtladı. Şu an çok mutlu olduğunu ve 2. devre için hazır olduğunu belirten Ronaldo, kontrat görüşmeleriyle ilgili yorum yapmaktan kaçındı.

Ronaldo, şu an Real Madrid'de mutlu olduğunu ve en önemli konunun kontrat görüşmeleri olmadığını dile getirerek; "Benim kontrat yenileme olayım en önemli konu değil. En önemli konu önümüzdeki maçı kazanmamız, La Liga ve Şampiyonlar Ligi için savaşmamız. Şu an kendimi çok rahat hissediyorum, çünkü taraftarlar bana inanılmaz bir sevgi gösteriyorlar. Onlara cevabı sahada iyi oynayarak ve bu forma için herşeyimi ortaya koyarak vereceğim." dedi.

Basında çok fazla konuşulan ve üzerine birçok yorum yapılan Altın top ödülü konusuna da değinen Ronaldo; "Ben dürüst bir insanım ve Altın Top ödülünü kazanmayı istediğimi saklamayacağım. Ama, Altın Top kazanlar hiçbir şey kazanmıyor. Geçen sezon ligi biz kazandık, ama bana bir ödül verilmedi." dedi.

Son olarak ligdeki şanslarına da değinen Portekizli yıldız, şampiyonluk şanslarını değerlendirirken şanslarının az olduğunu ama matematiksel olarak mümkün olduğunu dile getirerek toplantıyı bitirdi.

GÜNÜN İLGİ ÇEKEN VİDEOSU
Tümü
 Reklam