Milan, Pato'ya ağlıyor

Milan'ın Brezilyalı yıldızı Pato'nun Corinthians'a transferinin bu hafta içerisinde tamamlanması bekleniyor. İşte Pato transferinde son gelişmeler...

Haber; Sporx.com
Sporx'e ücretsiz abone ol,ilk bilen sen ol!
Milan, Pato'ya ağlıyor
Klavye okları ile sonraki ya da önceki habere geçebilirsiniz.
02 Ocak 2013 05:15
Brezilya Ligi takımlarından Corinthians, Milan'ın yıldızı Pato'nun transferinin sonlanması için heyecanlı bekleyişini sürdürüyor. Konuyla ilgili Brezilya'da açıklamalar yapan Pato'nun menajeri Gilmar Veloz, transfer görüşmelerinde artık son aşamada olduklarını söyledi.

Radyo Gaucha'ya konuşan Veloz, "Milan Başkan Yardımcısı Adriano Galliani ile Çarşamba günü toplantı yapacağız ve bu toplantıda son adımların atılması için konuşacağız. Artık transferde sona geldik. Corinthians, Milan'ın bütün taleplerini kabul etti" dedi.

Veloz ayrıca, "İki gün içerisinde her şeyin tamamlanacağını düşünüyorum. Pato için çok ciddi başka teklifler de vardı ama o Brezilya'ya dönmeye karar verdi" ifadelerini kullandı.

Öte yandan Brezilya basınınında yapılacak son görüşmenin ardından Pato transferinin en geç bu hafta sonuna kadar gerçekleşeceği kaydedildi.

Ayrıca Corinthians'ın Milan ile ödemelerin bir kısmını taksitlendirmek için anlaşıy beklediği vurgulanırken, teknik direktör Tite'nin Pato'yu bu transfere ikna ettiği kaydedildi.

GÜNÜN İLGİ ÇEKEN VİDEOSU
Tümü
 Reklam