Önder Özen'den Atiba gerçekleri

Beşiktaş'ın Kayserispor'u mağlup ettiği maçın ardından BeinSport yorumcusu Önder Özen maçın yıldızlarından biri olan Atiba Hutchinson ile ilgili ilginç ifadeler kullandı.

Haber; Sporx.com, Fotoğraf; AA
Abone Ol
Önder Özen'den Atiba gerçekleri
Klavye okları ile sonraki ya da önceki habere geçebilirsiniz.
02 Aralık 2019 23:46
Beşiktaş'ın Kayserispor'u 4-1 mağlup ettiği karşılaşmanın ardından BeinSport'ta konuşan Önder Özen, siyah beyazlı takımda görev yaptığı sırada transfer edilen Atiba ile ilgili ilginç açıklamalarda bulundu.

İlerleyen yaşına rağmen Beşiktaş'ın kilit isimlerinden biri olmayı sürdüren Atiba'nın siyah beyazlı ekibe transfer olma hikayesini ise şöyle aktardı: "Atiba, daha önce Beşiktaş'a önerildi ama ilk olarak scout ekibi bu transferi onaylamadı. Atiba, menajerler aracılığıyla Beşiktaş'a sağ bek olarak önerildi. Fikret Demirer bu yüzden onay vermedi. O zaman 5 yabancı vardı. Fernandes ve Almeida mecburen oynuyordu. Geri kalanı omurgada kullanmak istedik ve bek Türk olmak zorundaydı. Serdar Kurtuluş alındı. Bilic ısrarla Atiba'yı orta saha için istedi. Brian Nielsen, bizi 1 dakikada ikna etti ve aldık. Atiba'nın hikayesi budur."

"KENDİNE BEBEK GİBİ BAKAR"

Önder Özen, Atiba ile ilgili ayrıca "Atiba'nın vücudunda bir gram yağ yok. Vücuduna, kendine bebek gibi bakar. Beşiktaş'a her zaman faydalı olmuştur. O ne zaman bırakacağı zamanı bilir." ifadelerini kullandı.Tümü
TÜMÜ