Güntekin Onay: "Abdullah Avcı'nın talihsizliği..."

Beşiktaş'ın Ankaragücü'yle 0-0 berabere kaldığı maçın ardından Güntekin Onay, beIN Sports'ta değerlendirmelerde bulundu.

Haber; Sporx.com
Güntekin Onay: 'Abdullah Avcı'nın talihsizliği...'
Klavye okları ile sonraki ya da önceki habere geçebilirsiniz.
19 Ekim 2019 23:56
beIN Sports yorumcusu Güntekin Onay, Beşiktaş'ın Ankaragücü ile 0-0 berabere kaldığı mücadeleyi, maç sonu programında yorumladı.

İşte Güntekin Onay'ın yorumlarından öne çıkanlar:

"Beşiktaş bugün yaratıcılık sorunu çekti. Formsuz geçen lig döneminin ardından milli maç arasında Mitrovic'e 2 tane asist yaptı. Ljajic dar alanda etkili işler yapmaya başladı ama Abdullah Avcı'nın talihsizliği Burak'ın sakatlanması oldu. Ljajic'i oyuna aldı, yaratıcılık arttı ama o sırada Burak sakatlandı."

"ELNENY'NİN ÇIKMASI YANLIŞ KARAR"

"Bazı maçlarda Beşiktaş hiç pozisyona giremedi. Oyunu almıştır ama pozisyona girmemiştir. Bugün de hatırı sayılır pozisyonu var Beşiktaş'ın. Ben Elneny'nin oyundan çıkmasını doğru bulmadım. Oyunda alınan üstünlüğü sağlayan oyunculardan birinin çıkması Beşiktaş'ı etkiledi. Topu geri kazanma süresi sizi rakip alanda tutar. Atiba ile Elneny'nin görevi buydu."

"KORCAN'A GEÇMİŞ OLSUN"

"(Elneny'nin pozisyonu hakkkında) Futbolun doğasının getirdiği, çabuk, hızlı gelişen ve sert bir pozisyon. Korcan'a geçmiş olsun. Daha kötüsü de olabilirdi."

"SEDAT AĞÇAY, BİR ŞEY SÖYLÜYOR VE KIRMIZI"

"RTÜK kuralları gereği küfür edilen pozisyonları yakın çekimde ekrana getiremiyoruz. Sedat oyundan alınıyor, onun için kaptanlık bandını veriyor. Hakem en yakın bölgeyi gösterip oyundan çıkmasını istiyor. Sedat bunun üzerine bir şey söylüyor. Bu diyalog sonrası kırmızı kart çıktı."Tümü
TÜMÜ