Fenerbahçe'nin Simon Kjaer teklifi ortaya çıktı!

Fenerbahçe önce Sevilla ile temas kurdu sonra Kjaer'e teklifini yaptı. Cevap için ise bir hafta süre verildi.

Haber; Takvim
Fenerbahçe'nin Simon Kjaer teklifi ortaya çıktı!
Klavye okları ile sonraki ya da önceki habere geçebilirsiniz.
26 Haziran 2019 11:01
Fenerbahçe'de stoper mevkisi için girişimler devam ederken 'eski dost' Simon Kjaer için somut bir adım atıldı. Danimarkalı stoperi 1 yıllığına kiralamak isteyen Sarı-Lacivertliler Kjaer'e Sevilla'da aldığı ücreti teklif ettiler. Sevilla'ya da kiralama bedeli olarak 1.5 milyon Euro önerildi. Fenerbahçe bu rakamın üzerine çıkmak istemiyor.

Geçtiğimiz hafta tatil için ailesi ile birlikte İstanbul'a gelen Kjaer transfer için ilk sinyali vermişti. Geçtiğimiz günlerde stoper takviyesi yapan Sevilla'da Kjaer biraz geri palana atılmış durumda. Bunun dışında Sevilla, Kjaer'i Eljif Elmas transferinde takas olarak da kulanmayı planlıyor.

MENAJERİ GEMİLERİ YAKTI!

Bu arada Simon Kjaer'in menajeri Mikkel Beck, transfer hakkında çarpıcı sözler kullandı. Danimarka basınına konuşan Beck, 30 yaşındaki futbolcunun geçen sezonun son haftalarında yedek kaldığını hatırlatırken "Kjaer, rotasyon oyuncusu olacak birisi değil. Kariyerinin zirvesini yaşıyor. Yedek kulübesinde oturup ritmini bozmamalı. Yeni teknik direktörün nasıl kararlar vereceğini bilmiyoruz ama Kjaer yedek oturamaz. Monchi ile konuştuktan sonra anladığım kadarıyla Sevilla, kadronun yarısını satmayı planlıyor. Eğer Kjaer'i de satmak isterlerse biz de ona göre plan yaparız." sözlerini kullandı.Tümü
TÜMÜ