Boston Celtics LogoNew York Knicks LogoPhiladelphia 76ers LogoBrooklyn Nets LogoToronto Raptors LogoDallas Mavericks LogoMemphis Grizzlies LogoHouston Rockets LogoSan Antonio Spurs LogoNew Orleans Pelicans LogoDetroit Pistons LogoMilwaukee Bucks LogoIndiana Pacers LogoChicago Bulls LogoCleveland Cavaliers Logo
Oklahoma City Thunder LogoUtah Jazz LogoMinnesota Timberwolves LogoPortland Trail Blazers LogoDenver Nuggets LogoAtlanta Hawks LogoWashington Wizards LogoCharlotte Hornets LogoMiami Heat LogoOrlando Magic LogoLos Angeles Lakers LogoSacramento Kings LogoLos Angeles Clippers LogoPhoenix Suns LogoGolden State Warriors Logo

Adams, Russ'ın yokluğu için: "Hayat devam ediyor..."

Oklahoma City Thunder'dan Steven Adams, uzun süreli takım arkadaşı Russell Westbrook'un artık ekipte olmamasını "hayat devam ediyor" şeklinde yorumladı.

Haber; Sporx.com
Oklahoma City Thunder'dan Steven Adams, uzun süreli takım arkadaşı Russell Westbrook'un artık ekipte olmamasını "hayat devam ediyor" şeklinde yorumladı.

Thunder'da genel hisler, takımın son orijinal üyesi artık olmadığı için çok farklı. Seattle'dan OKC'ye taşınan organizasyonun son yıldızı Russell Westbrook artık bir Houston Rocket ve Adams ise oldukça belirgin yokluğunu fark etmiş durumda:

"Birisi vardı ve artık yok. Kulağa hastalıklı gelecek ama, biraz birinin ölmesi durumuna benziyor. Ama tam öyle değil. Lakin anladınız. Hayatınıza devam ediyorsunuz, çünkü hayat devam ediyor. Küçük şeyler de ortaya çıkıyor, park yeri gibi."

Thunder, 2016 yılında Kevin Durant'in ayrılmasından bu yana Westbrook etrafında şekilleniyordu ve yokluğu, takımda yoğun biçimde hissediliyor.