Yardımcısından 'sağlam' gönderme

Bursaspor'dan istifa eden Ertuğrul Sağlam'ın yardımcısı Birol Berkem, istifanın ardından 'iğneleyici' bir açıklama yaptı.

Haber; DHA
Sporx'e ücretsiz abone ol,ilk bilen sen ol!
Yardımcısından 'sağlam' gönderme
Klavye okları ile sonraki ya da önceki habere geçebilirsiniz.
29 Ocak 2013 13:35
Bursaspor'da Teknik Direktör Ertuğrul Sağlam'ın istifası camiada şok etkisi yarattı. Sağlam'ın dünkü açıklamalarının ardından yardımcı antrenör Birol Berkem de twitter hesabından eleştiride bulunanlara gönderme yaptı.

Teknik Direktör Ertuğrul Sağlam'ın yardımcı antrenörlerinden Birol Berkem sosyal paylaşım sitesi twitterdaki sayfasından açıklamalarda bulundu. Bursaspor'da unutulmayacak 4 yıl geçirdiklerini belirten Berkem şu ifadeleri kullandı:

"2009 yılında başlayıp, 2013'ün ocak ayından itibaren Bursaspor'daki çalışma hayatımızda bizde hakkı olanlar helal etsin, bizim varsa ben ediyorum. Unutulmayacak dolu dolu 4 yıl herşeye rağmen mükemmeldi. Herkese teşekkürler. Kayserispor'da 2 yıl, Beşiktaş'ta 1,5 yıl ve Bursaspor'da 4 yıl çalışma hayatı ileride çocuklarımıza anlatacağımız yerler. Biz orada çalıştık, burada çalıştık diyeceğiz. Ama Bursaspor'da şampiyon olduk. İşte bu gerçeği hiçbir güç değiştirmeyecek."
Berkem ayrıca sayfasından Teknik Direktör Ertuğrul Sağlam'ın fotoğraflarını paylaşarak, "Sen ne yaptın ki? Hep tek forvet oynattın. 16 yaşında bir oyuncunun UEFA maçında gol atmasına sebep oldun. Bir de tesadüfen bir Anadolu takımını şampiyon yaptın, ne yaptın ki?" diyerek eleştirenlere göndermede bulundu.

GÜNÜN İLGİ ÇEKEN VİDEOSU
Tümü
 Reklam