Boston Celtics LogoNew York Knicks LogoPhiladelphia 76ers LogoBrooklyn Nets LogoToronto Raptors LogoDallas Mavericks LogoMemphis Grizzlies LogoHouston Rockets LogoSan Antonio Spurs LogoNew Orleans Pelicans LogoDetroit Pistons LogoMilwaukee Bucks LogoIndiana Pacers LogoChicago Bulls LogoCleveland Cavaliers Logo
Oklahoma City Thunder LogoUtah Jazz LogoMinnesota Timberwolves LogoPortland Trail Blazers LogoDenver Nuggets LogoAtlanta Hawks LogoWashington Wizards LogoCharlotte Hornets LogoMiami Heat LogoOrlando Magic LogoLos Angeles Lakers LogoSacramento Kings LogoLos Angeles Clippers LogoPhoenix Suns LogoGolden State Warriors Logo

Wolves, 1 numaralı Draft hakkı için takas görüşmelerinde!

Minnesota Timberwolves'un, sahip olduğu 1 numaralı Draft hakkı hakkında "aktif olarak takas görüşmeleri yaptığı" iddia edildi.

Haber; Sporx.com, Fotoğraf; NBA.com
Minnesota Timberwolves'un, sahip olduğu 1 numaralı Draft hakkı hakkında "aktif olarak takas görüşmeleri yaptığı" iddia edildi.

Takımın başkan yardımcısı Sachin Gupta'ya göre, Timberwolves ekibi, 1 numaralı Draft hakkıyla ne yapmayı planladıkları konusunda her olasılığı açık tutuyor.

Özellikle, Wolves'un ön bürosunun, 1 numaralı Draft hakkı da dahil olmak üzere, ellerindeki tüm haklarla (1'inci, 17'nci, 33'üncü) ilgili takas görüşmeleri yaptıkları belirtildi.

Başkan Gersson Rosas'ın birkaç gün önce itiraf ettiği gibi, Wolves halen bu sezonun oyuncu adayları arasında, 1 numaralı tercih için net bir seçim göremiyor.

Draft için bir aydan daha kısa bir süre kalmış bulunuyor ve yeni sezonun Aralık veya Ocak ayında başlayacağı iddialarıyla, Minnesota, bu kısa ölü sezon sırasında takas piyasasında aktif olmaya hazır görünüyor.