Boston Celtics LogoNew York Knicks LogoPhiladelphia 76ers LogoBrooklyn Nets LogoToronto Raptors LogoDallas Mavericks LogoMemphis Grizzlies LogoHouston Rockets LogoSan Antonio Spurs LogoNew Orleans Pelicans LogoDetroit Pistons LogoMilwaukee Bucks LogoIndiana Pacers LogoChicago Bulls LogoCleveland Cavaliers Logo
Oklahoma City Thunder LogoUtah Jazz LogoMinnesota Timberwolves LogoPortland Trail Blazers LogoDenver Nuggets LogoAtlanta Hawks LogoWashington Wizards LogoCharlotte Hornets LogoMiami Heat LogoOrlando Magic LogoLos Angeles Lakers LogoSacramento Kings LogoLos Angeles Clippers LogoPhoenix Suns LogoGolden State Warriors Logo

"Warriors, daha alt sıralardan seçim yapmak için takasa açık" iddiası!

Golden State Warriors'ın, orta sıralardaki bir lotarya oyuncusu için, elindeki Draft hakkını takasa açık olduğu iddia edildi.

Haber; Sporx.com, Fotoğraf; NBA.com
Golden State Warriors'ın, orta sıralardaki bir lotarya oyuncusu için, elindeki Draft hakkını takasa açık olduğu iddia edildi.

SNY'den Ian Begley, Warriors'ın 2 numaralı Draft hakkını nasıl kullanacağına dair yeni bir bakış açısı sundu.

"The Putback" podcast'inde Chris Williamson'a katılan Begley'e göre, Warriors, alt sıralar için takas yapabileceği ihtimalini gösteren, "birkaç orta sıralı lotarya oyuncusuyla yakın temas halinde".

"Warriors'ın, 8'inci ve 10'uncu sıra arasına denk gelen oyuncularla yakın temas halinde olduklarını da biliyorum. Draft'ta daha düşük sırada olan ve muhtemel olarak bu noktalarda takas yapmayı düşünen adamlar üzerinde ödevlerini yapıyorlar."