Walcott'a DEV teklif var

İngiltere Premier League takımlarından Arsenal, İngiliz yıldızı Theo Walcott'un takımda kalması için büyük bir teklif hazırlıyor.

Haber; Sporx.com dış haberler
Sporx'e ücretsiz abone ol,ilk bilen sen ol!
Walcott'a DEV teklif var
Klavye okları ile sonraki ya da önceki habere geçebilirsiniz.
09 Ocak 2013 15:34
İngiltere Premier League takımlarından Arsenal, genç yıldızı Theo Walcott'a 5 yıl için 25 milyon poundluk bir teklif sunmaya hazırlanıyor.

Manchester ekipleri City ve United'in yanı sıra Chelsea ve Liverpool'un da sözleşmesi sezon sonunda bitecek olan Walcott ile yakından ilgilendiği biliniyor.

Sözleşmesi sezon sonunda bitecek 23 yaşındaki İngiliz yıldıza, Arsenal yönetimi sezon başında haftalık 75 bin poundluk bir teklif sunmuş fakat oyuncu bu teklifi kabul etmemiş ve görüşmeler tıkanmıştı.

Geçtiğimiz ay Theo Walcott teknik direktörü Arsene Wenger'den bir görüşme talep etmiş ve kulübün kendisiyle geleceğe yönelik planlarını hocasıyla görüşmüştü.

İngiliz milli oyuncu ilk yarıda oynadığı futbolla Fransız teknik adamın gözündeki değerini kat ve kat arttırdı. Bu da Wenger'in Walcott'la ilgili düşüncelerini daha da güçlendirmiş oldu.

Yaşanan gelişmelerin ve Walcott'un yükselen performansının ardından Arsene Wenger, oyuncusuna haftalık 90 bin pounddan 5 yıllık bir sözleşme önermeye karar verdi. Arsenal'de şu an Rus oyuncu Andrey Arshavin haftada 90 bin poundluk ücretiyle takımın en çok kazananı durumunda. Theo Walcott da bu sözleşmeyi kabul ederse en fazla kazanan oyunculardan birisi olacak. Teknik direktör Arsene Wenger ve Arsenal yönetimi ise sözleşmeyi en kısa zamanda imzalayıp kamuoyuna duyurmayı planlıyor.

GÜNÜN İLGİ ÇEKEN VİDEOSU
Tümü
 Reklam