Boston Celtics LogoNew York Knicks LogoPhiladelphia 76ers LogoBrooklyn Nets LogoToronto Raptors LogoDallas Mavericks LogoMemphis Grizzlies LogoHouston Rockets LogoSan Antonio Spurs LogoNew Orleans Pelicans LogoDetroit Pistons LogoMilwaukee Bucks LogoIndiana Pacers LogoChicago Bulls LogoCleveland Cavaliers Logo
Oklahoma City Thunder LogoUtah Jazz LogoMinnesota Timberwolves LogoPortland Trail Blazers LogoDenver Nuggets LogoAtlanta Hawks LogoWashington Wizards LogoCharlotte Hornets LogoMiami Heat LogoOrlando Magic LogoLos Angeles Lakers LogoSacramento Kings LogoLos Angeles Clippers LogoPhoenix Suns LogoGolden State Warriors Logo

Shaq'tan şampiyonluğu kutlayanlara: "Paylaş fotonu, otur aşağı"

NBA efsanesi Shaquille O'Neal, Los Angeles Lakers oyuncularını, Instagram'da bu yılki şampiyonluğu kazanma konusunda övündükleri için eleştirdi.

Haber; Sporx.com, Fotoğraf; NBA.com
NBA efsanesi Shaquille O'Neal, Los Angeles Lakers oyuncularını, Instagram'da bu yılki şampiyonluğu kazanma konusunda övündükleri için eleştirdi.

Lakers ile dört şampiyonluğundan üçünü kazanan Shaq, belirli oyuncuların adını vermekten kaçınsa da, takımda önemli roller oynamayanlardan bahsettiğini ima etti.

O'Neal, The Big Podcast With Shaq'ta şunları söyledi:

"Bir oyuncu olarak neyi sevmiyorum biliyor musun? Pek çok Lakers oyuncusu, küçük Instagramlarında şampiyonluğu kazanmalarının nedeni kendileriymiş gibi övünüyorkar. İsim vermeyeceğim. "

Özel olarak kimseden bahsetmemiş olsa da Shaq, en azından sosyal medyada bu kadar nüfuzu hak etmediğini düşündüğü belirli Lakers oyuncularına laf atmaya devam etti:

"Kimden bahsettiğimi bildiğini biliyorum. Kes şunu. Önde koşan seni. Sonradan atlayan. Bırak şu işleri. Paylaş fotonu otur aşağı."