Oğuzhan: "Bugün doğum günümdü, olmadı"

Beşiktaş'ın Başakşehir ile 1-1 berabere kaldığı maç sonrası Oğuzhan Özyakup, değerlendirmelerde bulundu.

Haber; Sporx.com, Fotoğraf; AA
Oğuzhan: 'Bugün doğum günümdü, olmadı'
Klavye okları ile sonraki ya da önceki habere geçebilirsiniz.
23 Eylül 2019 23:20
Beşiktaş'ın Başakşehir ile 1-1 berabere kaldığı maçın ardından Oğuzhan Özyakup, flaş röportajda açıklamalarda bulundu.

Mücadeleyi değerlendiren Oğuzhan, "Bugün doğum günümdü. 3 puanla güzel bir hediye almak isterdim. İlk yarı maç ortadaydı. iki takım da tehlikeli olamadı. İkinci yarı maç açılınca tehlikeli olmaya başardı. Başakşehir bunu çok iyi başardı, biz de son 20 dakika başardık. Geçen hafta Gazişehir'de son 10-15 dakika inanılmaz bir enerji koyduk ortaya. 3-0'dan geri dönüyorduk. Bugün de 1-1'i bulduk, 2. golü de zorlayabilirdik." dedi.

"GÜZEL FUTBOLDAN ZİYADE SKOR"

Abdullah Avcı ile yeni bir sisteme geçtiklerini işaret eden tecrübeli orta saha, "Sezon başından beri yeni hoca, yeni takım kolay şeyler değil. Her futbolcu için kolay şeyler olmuyor. Biz takım içerisinde birbirimize güvendiğimizde neler yapabileceğimizi bildiğimiz için atlatacağımızı biliyoruz. Çok güzel bir atmosfer var ama bunu sahaya, skora yansıtamıyoruz. Beşiktaş gibi büyük bir kulüpte oynayınca güzel futboldan ziyade skor da önemli oluyor." ifadelerini kullandı.

"ELİMDEN GELENİ YAPIYORUM"

"7 senedir buradayım. Kendimi kanıtladıktan sonra o seviyeyi her sezon göstermeniz gerekiyor." diyerek sözlerini sürdüren Oğuzhan, "Ben de elimden geleni yapıyorum. Sezona iyi başladım ama 2-3 haftalık bir sakatlık geçirdim. Futbolun içinde bunlar var. Hem takım oyununu, hem skoru değerlendirmemiz gerekiyor. İsim isim değerlendirmek doğru değil. Trabzonspor maçı çok önemli bizim için." ifadeleriyle konuşmasını noktaladı.

NECİP: "GÖKHAN AĞABEY İLE İYİYDİK"

Oğuzhan'dan sonra söz alan Necip ise şu şekilde konuştu:

Bunun telafisini biz yapacağız, başka kimse yapmayacak. Defansif anlamda iyi oynadık ama ofansifte ataklar zor oldu bizim için. Önümüzde bir Trabzonspor maçı var ona konsatre olup kazanmaya çalışacağız. Ben genel anlamda iyi olduğumu düşünüyorum bugün. Gökhan Ağabey ile ilk defa oıynadım. İyi olduğumuzu düşünüyorum. Burak Ağabey'in oyunda olması bizi pozitif anlamda öne itiyor. İnşallah bu devam eder.Tümü
TÜMÜ