Oğuzhan attı, GollerCepte'de en çok onun golü izlendi

Spor Toto Süper Lig'in resmi iletişim ve teknoloji sponsoru Turkcell'in taraftar uygulaması GollerCepte üzerinden 26. haftada atılan 23 gol, 87 bin 162 kez izlendi. Uygulamanın en çok takip edilen karşılaşması ise Beşiktaş-Gençlerbirliği maçı oldu.
04 Nisan 2017 13:06
Spor Toto Süper Lig'in resmi iletişim ve teknoloji sponsoru olan Turkcell'in GollerCepte uygulamasında 26. haftanın en popüler golü Beşiktaş'ın yıldızı Oğuzhan Özyakup'tan geldi. GollerCepte uygulaması üzerinden Spor Toto Süper Lig'in 26. haftasında atılan 23 gol, 87 bin 162 kez izlenirken siyah-beyazlıları Gençlerbirliği karşısında 1-0 öne geçiren gol, 11 bin 835 kez takip edildi.

30 bin 500 kişi izledi

Geçen sezon toplamda 6 milyon 232 bin 388 videoyu GollerCepte uygulaması sayesinde cep telefonlarından izleyen futbolseverlerin, bu hafta gol ve özetleriyle birlikte en çok takip ettiği karşılaşma Beşiktaş-Gençlerbirliği maçı oldu. İstanbul'da oynanan ve 3-0 ev sahibi ekibin kazandığı maçın özeti, GollerCepte uygulaması sayesinde 30 bin 586 kez izlendi.

En çok izlenen video: 'Adana öncesi sürpriz gelişmeler!'

Tüm operatörlere açık olan GollerCepte uygulaması üzerinden Süper Lig'in 26. haftasındaki karşılaşmalar toplam 100 bin 752 kişi tarafından takip edildi. Süper Lig maçları dışında GollerCepte uygulamasının en çok takip edilen videosu 'Adana öncesi sürpriz gelişmeler!' oldu. Bu video, uygulama üzerinden 13 bin 159 kişi tarafından izlendi.

Tüm operatörlere açık

Gollerle birlikte Avrupa'dan maç özetleri ve takımların haberlerinin de yer aldığı taraftarlar uygulaması Apple ve Google uygulama dükk,nlarından ya da GC yazıp 2222'ye kısa mesaj göndererek indirilebiliyor. GollerCepte kullanıcılarına videolar haricinde seçtikleri takımla ilgili birçok bilgi de SMS ile anında ceplerine geliyor. Taraftarlar ayrıca, http://gollercepte.tv adresine de ücretsiz olarak ulaşabiliyor.

Android: bit.ly/goller-cepte
iOS: bit.ly/goller_cepte

Galeri Icon Foto Galeri