Boston Celtics LogoNew York Knicks LogoPhiladelphia 76ers LogoBrooklyn Nets LogoToronto Raptors LogoDallas Mavericks LogoMemphis Grizzlies LogoHouston Rockets LogoSan Antonio Spurs LogoNew Orleans Pelicans LogoDetroit Pistons LogoMilwaukee Bucks LogoIndiana Pacers LogoChicago Bulls LogoCleveland Cavaliers Logo
Oklahoma City Thunder LogoUtah Jazz LogoMinnesota Timberwolves LogoPortland Trail Blazers LogoDenver Nuggets LogoAtlanta Hawks LogoWashington Wizards LogoCharlotte Hornets LogoMiami Heat LogoOrlando Magic LogoLos Angeles Lakers LogoSacramento Kings LogoLos Angeles Clippers LogoPhoenix Suns LogoGolden State Warriors Logo

Bir GM'e göre Suns, Deandre Ayton'ı takas edebilir!

Bir NBA genel menajerine göre Phoenix Suns, başarısız olan kontrat uzatma görüşmeleri sonrası, Deandre Ayton'ı takas edebilir.

Haber; Sporx.com, Fotoğraf; NBA.com
Bir NBA genel menajerine göre Phoenix Suns, başarısız olan kontrat uzatma görüşmeleri sonrası, Deandre Ayton'ı takas edebilir.

Ayton'ın geleceği, yaz dönemindeki uzatma görüşmelerinin başarısız olmasının ardından şüpheli hale geldi. Ayton'ın takımdan memnun olmadığı söylentileriyle beraber, muhtemel bir takasla ilgili raporlar şimdiden su yüzüne çıkmaya başladı.

Ligden bir GM, Heavy.com'a konuyla ilgili şu açıklamaları yaptı:

"Suns'ın bu konuda halen oldukça avantajı var. Ama durumun gerçekten değişeceğini düşünmüyorlarsa, o zaman evet, belki er ya da geç bir hamle yapmayı düşünmeleri gerekir."

Suns'ın an itibariyle Ayton'ı takas etme amaçlı olarak takım araması için henüz oldukça erken olsa da, ekibin sezona kötü başlaması durumunda işlerin değişebileceği düşünülüyor.

Sezonun ilk üç maçında yalnızca 10.3 sayı ortalaması yakalamış olan Ayton, bu alanda kariyerinin en düşük noktasında yer alıyor.