Aysal'ın kullandığı bir kelime bomba etkisi yarattı

Galatasaray'da başkan Ünal Aysal'ın Divan Kurulu'nda Fatih Terim ile arasında bir problem olmadığını dile getirirken kullandığı bir kelime spor gündemine bomba gibi düştü ve uzun süre de tartışılacak gibi gözüküyor.

Haber; Sporx.com
Sporx'e ücretsiz abone ol,ilk bilen sen ol!
Aysal'ın kullandığı bir kelime bomba etkisi yarattı
Klavye okları ile sonraki ya da önceki habere geçebilirsiniz.
16 Ocak 2013 16:47
Galatasaray'da başkan Ünal Aysal teknik direktör Fatih Terim ile sorun yaşadığı yönünde çıkan haberleri Divan Kurulu'nda yaptığı açıklamalar ile yalanladı. Sosyal medyanın gündemi ise farklı oldu.

Aysal'ın geçtiğimiz günlerde Terim için yaptığı "maaşlı çalışan" benzetmesiyle başlayan tartışmalardan sonra Salı günü yaptığı açıklamalarda kullandığı bir kelime ise spor kamuoyunda yankı uyandırdı.

Aysal'ın Fatih Terim konusuna açıklık getirirken "eleman" benzetmesi yapması ve bu gaf sosyal medyada günün konusu oldu. İşte Aysal'ın GS TV'den canlı yayında verilen o konuşmasında söyledikleri; "Gazeteci arkadaşların çok ilgilendiği iki tane konumuz var. İlki Fatih hoca ile ilişkiler. Bir tanesi de Sneijder olayı. Buna biraz açıklık getirmek istiyorum.

Fatih hocamız ile Galatasaray başkanı ile ve yahutta bu sektördeki herhangi bir yönetim kurulu olsun hem profesyonel olarak çalışan elemanlar olsun benim hiç kimseyle ne geçmişte ne bugün herhangi bir sürtüşmem olmadı. Bugün de yok. Fatih hocamızla da ben hep temas halindeyim. Basının suçu bizi görmediklerinden kaynaklanıyor.

Fatih Terim'in camiamıza son dereceli yararlı ve faydalı bir eleman olduğunu da buradan tekrar ediyorum.

Benim GS TV'de olan ifadelerim Fatih Terim'e değil bütün profesyonellereydi. Ben kendi işimde nasıl davranıyorsam, G.Saray'ı yönetirken de aynı hassasiyetle ve aynı disiplin için de davranmaya çalışıyorum. Bunu televizyonda fazla net bir şekilde ifade etmeye çalıştıysam ve bundan bazı başka alıntılar çıktıysa, huzurunuzda tekrar söylüyorum, bunlar tamamen yanlış.

Ama her halükarda, hangi kurum olursa olsun bir emir kumanda zinciri, bir sistem var. Biz bu emir kumanda zinciri sağlam ve ayakta tutmazsak hiçbir şekilde başarıya ulaşamayız. Burada herkese saygım var ama herkesin de bana saygısı olması gerektiğini o günkü televizyon konuşmamda açıklamaya çalıştım. Olaylar sadece bundan ibaret."

Sosyal medyadan bazı yorumlar..

 

 

 

 
GÜNÜN İLGİ ÇEKEN VİDEOSU
Tümü
 Reklam