Türk Telekom hazırlıklara devam etti

Hafta sonu deplasmanda Antalya Büyükşehir Belediyesi ile karşılaşacak Türk Telekom, 2 saat süren çalışma ile hazırlıklara devam etti.

Haber; AA
Sporx'e ücretsiz abone ol,ilk bilen sen ol!
Türk Telekom hazırlıklara devam etti
Klavye okları ile sonraki ya da önceki habere geçebilirsiniz.
31 Ocak 2013 13:51
Beko Basketbol Ligi'nde 2 Şubat Cumartesi günü deplasmanda Antalya Büyükşehir Belediyesi ile karşılaşacak Türk Telekom, hazırlıklarını sürdürdü. 

Türk Telekom Genel Müdürlüğü'ndeki salonda başantrenör Ahmet Bülbül gözetiminde gerçekleştirilen antrenmana tüm oyuncular katıldı. Yaklaşık 2 saat süren çalışma öncesi başantrenör Bülbül, oyuncularına Antalya Büyükşehir Belediyesi maçının önemini anlattı. 

Başantrenör Bülbül, antrenmanın ardından AA muhabirine, Cumartesi günü deplasmanda kendileri açısından bir dönüm maçına çıkacaklarını belirterek, hazırlıkları da bu yönde yaptıklarını söyledi. 

Bu karşılaşmanın sonucunun kendilerinin ligdeki konumunu da belirleyeceğini dile getiren Bülbül, ''Üst üste alacağımız 2 galibiyetle play-off şansı için büyük bir avantaj elde edeceğimizi ve alt sıralardan tırmanmaya başlayacağımızı düşünüyorum. Bunu gerçekleştirmemek için de bir nedenimiz yok. Ancak önce Antalya Büyükşehir Belediyesi deplasmanından galibiyetle dönmemiz gerekli'' diye konuştu. 

Bülbül, takımda eksik oyuncunun bulunmadığını ifade ederek, Antalya deplasmanına da tam kadro gideceklerini sözlerine ekledi. 


GÜNÜN İLGİ ÇEKEN VİDEOSU
Tümü
 Reklam