White ve Pritchard: "Bütün Celtics, Griffin'e dönsün diye yalvardı!"

Boston Celtics guardları Derrick White ve Payton Pritchard, Celtics oyuncularının, ekibin eski ismi Blake Griffin'e takıma dönmesi için "yalvardıklarını" ancak kendisinin bunu reddettiğini açıkladı.

Haber; Sporx.com dış haberler, Fotoğraf; NBA.com
Sporx'e ücretsiz abone ol,ilk bilen sen ol!
White ve Pritchard: 'Bütün Celtics, Griffin'e dönsün diye yalvardı!'
Klavye okları ile sonraki ya da önceki habere geçebilirsiniz.
27 Şubat 2024 13:46
Son güncelleme 27 Şubat 2024 13:51
Boston Celtics guardları Derrick White ve Payton Pritchard, Celtics oyuncularının, ekibin eski ismi Blake Griffin'e takıma dönmesi için "yalvardıklarını" ancak kendisinin bunu reddettiğini açıkladı.

Geçen sezonu Celtics'te geçiren Griffin, çok yönlü bir uzun ve takım lideri olarak benchten önemli bir rol oynamıştı. Griffin artık eski yıldız oyuncu konumunda olmasa da, önceki sene Boston'a yaptığı katkılar hem saha içinde hem de saha dışında takdir görüyordu.

Barstool Sports'un 'Pardon My Take' isimli podcast'inin son bölümünde Celtics guardları White ve Pritchard, Griffin'e takıma yeniden katılması için yalvardıklarını iddia ettiler.

White, Griffin hakkında "Harika bir adamdı. Sanırım bütün takım ona Boston'a dönmesi için yalvarmıştı." ifadelerini kullanırken, Prichard ise "Bir veya iki hafta önce ona 'Son bir sezon daha oynamak ister misin?' diye mesaj atmıştım ama bana hayatın tadını çıkardığını söylemişti." şeklinde konuştu.

Podcast'in sunucusu Dan Katz, bu sırada White ve Prichard'la otururken Griffin ile FaceTime yaparak, kendisine Celtics gibi şampiyonluğun favori takımlarından birine neden dönmek istemediği sorusunu yöneltti.

Griffin ise yanıt olarak, "Keşke telefonu açmasaydım. Evet, arada hâlâ konuşuyoruz. Şu anda hayattın tadını çıkarıyorum. Şampiyonluk favorim onlar ve nazar değdirmek istemiyorum." açıklamasını yaptı.

Griffin geçtiğimiz sezon Celtics'te 4,1 sayı, 3,8 ribaund ve 1,5 asist ortalamaları yakalamış olsa da, soyunma odasında takım arkadaşları tarafından sevilen bi figür olmayı başarmıştı.

GÜNÜN İLGİ ÇEKEN VİDEOSU
Tümü
 Reklam