Redknapp: "Modric Tottenham'dan ayrılırsa..."

Real Madrid'e transfer an meselesi olan Luka Modric hakkında konuşan eski Tottenham teknik direktörü Harry Redknapp, Hırvat yıldızın olası ayrılığı halinde yerinin dolamayacağını savundu.

Haber; Sporx.com
Abone Ol
Redknapp: 'Modric Tottenham'dan ayrılırsa...'
Klavye okları ile sonraki ya da önceki habere geçebilirsiniz.
30 Haziran 2012 03:08
Tottenham yönetimi ile anlaşmazlık yaşadıktan sonra görevinden ayrılan Harry Redknapp, Luka Modric'in olası satışı ile ilgili açıklamada bulundu.

Deneyimli teknik adam yaptığı açıklamada Modric'in dünyanın her takımında oynayacak kalitede bir oyuncu olduğunu söyleyerek onun yokluğunda Tottenham'ın boşluğa düşeceğini söyledi. Açıklamasında Hırvat yıldıza övgüler yağdıran Redknapp, Tottenham'ın Modric'i satmasını doğru bulmamasına rağmen gelecek bonservis bedeliyle 3-4 tane kaliteli oyuncu alınabileceğini ifade etti. Kendisinin takımın başında olduğu süre zarfında da Modric'e teklifler olduğunu itiraf eden deneyimli hoca, kendisinin bu teklifleri geri çevirdiğini ifade etti.

Redknapp son olarak sözlerini Tottenham'dan ayrılışına getirerek, "Hayatta her zaman bazı şeyler istediğiniz gibi gitmeyebilir. Kulübün sahibi ve başkanının kararı neticesinde Tottenham Hotspur'dan ayrıldım. Sonuçta kulüp onlara ait ve farklı bir yol izlemek onların en doğal hakkı" diyerek sözlerini noktaladı.Tümü
TÜMÜ