Sivok İspanya'yı karıştıracak!

İspanya La Liga ekiplerinden Valencia'nin Beşiktaş'tan ayrılan ve şu anda bonservisi elinde bulunan Tomas Sivok'la ilgilendiği yazıldı

Haber; Sporx.com dış haberler
Abone Ol
Sivok İspanya'yı karıştıracak!
Klavye okları ile sonraki ya da önceki habere geçebilirsiniz.
30 Haziran 2012 11:53
Beşiktaş'la sözleşmesi sona eren ve yeni kontrat imzalamayan Çek stoper Tomas Sivok'un İspanya'dan bir talibi daha çıktı.

Daha önce Sevilla, İngiltere'den de Fulham, Everton ve Newcastle United'ın yakından ilgilendiği bilinen, hatta menajeri tarafından Sevilla ile ciddi şekilde görüştükleri açıklanan Sivok'a Valencia'nın da talip olduğu ifade edildi.

İspanyol kaynaklı çıkan haberlerde, 28 yaşındaki savunmacı için Sevilla'yla çekişen Valencia'nın gelecek yanıtı beklediği dile getirildi.

SEVİLLA BİR ADIM ÖNDE

EURO2012'de oynadığı başarılı futbolla Avrupa ekiplerinin dikkatini çeken Sivok'un menajeri Jiri Müller; "Sevilla ile resmi görüşmelerimiz başladı. En kısa zamanda sona ermesini diliyoruz." sözlerini kullanmıştı.

BEŞİKTAŞ'TAN 'GERİ GEL' ÇAĞRISI

Öte yandan Beşiktaş Yönetimi, Teknik Direktör Samet Aybaba’nın verdiği raporlar doğrultusunda transfer çalışmalarına hız verirken, sözleşmesi biten futbolcularından Tomas Sivok’a yeni bir öneride bulundu, "Geri gel" çağrısı yaptı. Daha önce 600 bin euro garanti para ve maç başı teklif eden Fikret Orman yönetimi, Çek oyuncuya yüzde yüz zam yaparak teklifi 1 milyon 200 bin euroya çıkardı.Tümü
TÜMÜ