Real, Bale için hazır!

Real Madrid, Tottenham'ın Gareth Bale için istediği 60 milyon poundluk bonservis bedelinden korkmadı.

Haber; Sporx.com dış haberler
Sporx'e ücretsiz abone ol,ilk bilen sen ol!
Real, Bale için hazır!
Klavye okları ile sonraki ya da önceki habere geçebilirsiniz.
06 Ocak 2013 11:55
Ada basınınında Gareth Bale manşetleri yine süslemeye devam ediyor. Tam bir bilmece halini alan transferde her geçen dakika yeni bir gelişme yaşanıyor.

Real Madrid'in Bale'i sürekli yükselen performansından dolayı kadrosuna katmayı çok istediği artık bilinen bir gerçek. Tottenham'ın ise Gareth Bale için istediği tam rakam 60 milyon pound. İspanyol gazeteleri ise bu rakamın Los Galacticos'u bu transferde hiç bir şekilde geri adım attıramayacağı yönünde görüş bildiriyor.

RONALDO - BALE - LEANDRO...

Son gelişmeler ise Ronaldo'nun Fransa ekibi Paris Saint Germain'e çok yüksek bir bonservis bedeliyle gitmesi durumunda Real Madrid'in Bale'i hiç vakit kaybetmeden kadrosuna katacağı yönünde...

İngilizlere göre Ronaldo'nun Madrid geleceği ise hala muamma. Tothenam'ın hedefi ise Bale'in satışından gelecek olan parayı, International forması giyen forvet oyuncusu Leandro Damiao'nun transferinde kullanmak.

Tottenham menajeri Andre Villas Boas, Leandro'yu kadrosunda görmeyi çok istiyor. Bütün transferlerin birbirine bağlı olmasıda transferleri geciktiren nokta olarak belirtiliyor.

Gareth Bale, yakın arkadaşlarına her fırsatta Tottenham'dan ayrılırsa tek tercihinin Real Madrid olacağını söylüyor. Galli oyuncunun Real Madrid'de forma giyen bir çok arkadaşının olması (son transfer olan Luka Modric) alışma sürecini de hızlandırabilir.

GÜNÜN İLGİ ÇEKEN VİDEOSU
Tümü
 Reklam