"Herkesin benimle sorunu var"

Real Madrid'in sahasında Real Sociedad ile karşılaştığı ve 4-3 kazandığı mücadelede Iker Casillas'ı yedek bıraktığı için ıslıklanan teknik direktör Jose Mourinho, konuyla ilgili açıklamalarda bulundu.

Haber; Sporx.com dış haberler
Sporx'e ücretsiz abone ol,ilk bilen sen ol!
'Herkesin benimle sorunu var'
Klavye okları ile sonraki ya da önceki habere geçebilirsiniz.
06 Ocak 2013 22:49
İspanya La Liga'da Real Madrid sahasında Real Sociedad ile karşılaştı ve sahadan 4-3 galip ayrıldı fakat maça damga vuran olay kaleci Casillas'ın Malaga maçının ardından yine yedek bırakılması ve teknik direktör Jose Mourinho'nun ıslıklanması oldu.

Portekizli teknik adam ise maçtan sonra açıklamalarda bulundu ve seyircilerin gösterdiği tepki hakkında açıklamalarda bulundu.

"ISLIKLANIYOR OLMAM NORMAL GELİYOR"

Mourinho, ıslıklanmasıyla ilgili açıklamasında, "Seyircinin beni ıslıklamasının nedeni hem Casillas'ı yedek bırakmam hem de ligde hedefimizden uzak bir konumda olmamız. Bazı taraftarlar bizi performansımıza bakmaksızın alkışlıyor fakat ben performansıma göre alkışlanmalı ya da ıslıklanmalıyım. Bu sezon pek iyi oynamıyoruz ve ıslıklanıyor olmam bana normal geliyor." dedi.

Tecrübeli teknik adam açıklamasının devamında, "Her zaman rahat bir pozisyonda olmayı sevmem. Eğer Casillas'ı yedek bıraktığım için ıslıklandıysam, sorun değil. Eğer ligde kötü performansımız için ıslıklandıysam, bunu da kabul ederim. Taraftarların maç sırasında sadece takıma desrek vermeleri ise mükemmel bir olay." şeklinde konuştu.

"HERKESİN BENİMLE SORUNU VAR"

Mourinho, iki maçtır kaleyi teslim ettiği genç kaleci Adan hakkında yaptığı açıklamada ise, "Bu maçtan önce ve Malaga maçında Adan'a ıslıkların kendisine değil bana olduğunu söyledim. Taraftarların veya basının Adan ile bir problemi yok. Herkesin benimle ve benim kararlarımla sorunu var. " dedi.

"ADAN'A KARŞI SAYGISIZLIK YAPIYORLAR"

Portekizli teknik adam açıklamasının devamında, "Benim kişisel görüşüm Adan'ın daha fazla saygıyı hak ettiği yönünde. Adan 16 yıldır Real Madrid'de ve Madrid'de doğmuş, Madrid'de yaşayan birisi. Onun mutlu olmaya hakkı yok mu? İnsanlar bir problem yarattılar ve bunun üzerinden bana saldırdılar fakat Adan'a karşı da bir saygısızlık yapıyorlar." şeklinde konuştu.

GÜNÜN İLGİ ÇEKEN VİDEOSU
Tümü
 Reklam