Tito: 'Kriz ile başa çıkabiliriz'

Barcelona Teknik Direktörü Tito Villanova, 4-0 kazandıkları Barcelona derbisi sonrasında basın mensuplarının sorularını yanıtladı.

Haber; Sporx.com dış haberler
Sporx'e ücretsiz abone ol,ilk bilen sen ol!
Tito: 'Kriz ile başa çıkabiliriz'
Klavye okları ile sonraki ya da önceki habere geçebilirsiniz.
07 Ocak 2013 01:14
Geçtiğimiz haftalarda kanser tedavisi için takımın yönetimini yardımcı antrenörüne bırakan'nın tekrar kulübeye döndüğü maçta Barça, Espanyol'u 4-0 mağlup etti. Maç sonunda yapılan basın toplantısında tedavisi hakkında konuşan İspanyol teknik adam, "Bu işe pozitif taraftan bakıyorum, ama süreç henüz bitmedi" dedi.

Kendisine destek veren kişilere ve doktorlarına teşekkür ederek sözlerine devam eden Tito, takımının bu tip kriz durumlarıyla baş edebilecek kalitede olduğunu ekledi. Maçın analizinde ise gayet iyi bir sonuç aldıklarını, farkı artırma şansını ise bazı şansları kaçırarak kaybettiklerini söyledi.

Maçın bazı bölümlerini oturarak bazı bölümlerini de ayakta izlemesi konusunda ise henüz bütün maçı ayakta izleyecek durumda olmadığını söyleyen Villanova ayakta durduğu dakikalarda ise takımının yanında olduğunu göstermek istediğini belirtti.

Villanova gol orucunu bozan Pedro Rodriguez konusunda ise onun yeteneklerine çok inandığını, gol atamadığı haftalarda ona olan inancını kaybetmediğini açıkladı. Deneyimli futbol adamı, rakipleri Espanyol konusunda ise şunları söyledi: "Bize karşı yeteri kadar agresif değillerdi. Bize çok alan bıraktılar ve pas yapmamıza engel olamadılar. Böyle olunca da fark kaçınılmaz oldu."
GÜNÜN İLGİ ÇEKEN VİDEOSU
Tümü
 Reklam