Moura neden M.United'ı reddettiğini açıkladı!

Brezilya'nın Sao Paulo takımından Fransız devi PSG'ye transfer olan Lucas Moura, tercihini yaparken neden Manchester United'ı değil de PSG'yi seçtiğini açıkladı.

Haber; Sporx.com dış haberler
Sporx'e ücretsiz abone ol,ilk bilen sen ol!
Moura neden M.United'ı reddettiğini açıkladı!
Klavye okları ile sonraki ya da önceki habere geçebilirsiniz.
07 Ocak 2013 09:46
Bu sezon kadrosuna kattığı birbirinden yıldız isimlerle dikkat çeken Fransız ekibi PSG'nin son transfer Lucas Moura açıklamalarda bulundu.

Brezilyalı oyuncu açıklamasında kendisine teklif yapan takımlardan birisi olan İngiliz devi Manchester United'ı neden tercih etmediğini açıkladı. Moura ayrıca Ibrahimovic ile birlikte oynayacak olmaktan dolayı mutlu olduğunu söyledi.

Genç oyuncu açıklamasında, "M.United beni istedi ama ben sportif direktörümüz Leonardo ile konuştum ve o beni PSG'ye katılmaya ikna etti. Zlatan Ibrahimovic ile birlikte oynayacak olmak benim için bir onurdur. Ondan öğreneceğim çok şey var." dedi.

PSG, geleceğin en önemli yıldızlarından birisi olacağı öne sürülen Moura için 28.5 milyon pound ödedi. Brezilyalı oyuncu ile ilgilenen takımlar arasında Manchester United, Manchester City ve Real Madrid gibi dev takımlar vardı.

GÜNÜN İLGİ ÇEKEN VİDEOSU
Tümü
 Reklam