Lampard artık olmayacak

İngiltere Premier League takımlarından Chelsea'de 11 yıldır forma giyen Frank Lampard, sezon sonunda 'Mavi' formaya veda edecek.

Haber; Sporx.com dış haberler
Sporx'e ücretsiz abone ol,ilk bilen sen ol!
Lampard artık olmayacak
Klavye okları ile sonraki ya da önceki habere geçebilirsiniz.
07 Ocak 2013 10:37
İngiltere Premier League takımlarından Chelsea forması giyen Frank Lampard, sezon sonunda kesin olarak 'Mavi' formaya veda ediyor. İngiliz yıldızın menajeri Steve Kutner, yaptığı açıklamayla Lampard'ın önümüzdeki sezon Chelsea'de olmayacağını belirtti.

Chelsea'nin Lampard ile sözleşme yenilemeyi düşünmediğini belirten Steve Kunter yaptığı açıklamada, "Lampard'ın Chelsea kariyeri bu sezon sonunda kesin olarak bitiyor. Dünya Kulüpler Şampiyonası için Japonya'ya gittiğimizde yönetimle bu durumu konuştuk ve sözleşme yenilemeyi kulüp olarak düşünmediklerini söylediler. O günden bu güne herhangi bir gelişme yaşanmadı. Kesin olarak söyleyebilirim ki Lampard sezon sonu ayrılıyor" ifadelerini kullandı.

Yıldız oyuncunun menajeri Kunter, Lampard'ın şu an tek düşüncesinin sezon sonuna kadar takımına olabildğince faydalı olmak dedi ve sözlerini noktaladı.

Sezon sonu yıllardır formasını giydiği takımdan ayrılacak olan Lampard ise, "Bu takımdan ve bu taraftarlardan ayrılacağım için gerçekten çok üzülüyorum. Duygusal bir ayrılık olacak. Onlara tek söyleyebieceğim şey bugüne kadar bana verdikleri herşey için teşekkür ederim" sözlerini kullandı.

Lampard'ı kadrosuna katmak isteyen çok sayıda kulübün olduğu biliniyor. İtalya Serie A takımlarından Lazio'nun yanı sıra, Amerika Ligi (MLS) takımlarından ve Beckham'ın bu sezon Amerika kariyerini sonlandırdığı ekip LA Galaxy'nin Lampard için tüm fedakarlığı yapacağı kaydedildi.

GÜNÜN İLGİ ÇEKEN VİDEOSU
Tümü
 Reklam