Madrid'e sıcak bakıyor

Real Madrid'in ısrarlı bir şekilde kadrosuna katmak istediği Sergio Agüero, ailevi sebeplerden dolayı Madrid'e dönmeye sıcak bakıyor.

Haber; Sporx.com dış haberler
Sporx'e ücretsiz abone ol,ilk bilen sen ol!
Madrid'e sıcak bakıyor
Klavye okları ile sonraki ya da önceki habere geçebilirsiniz.
06 Ocak 2013 12:03
İspanya La Liga takımlarından Real Madrid, Manchester City'nin yıldız oyuncusu Aguero için 50 milyon poundluk bir teklif yapacak.

Diego Armando Maradona'nın en küçük kızı Giannina ile evli olan Aguero'nun İngiltere'de mutlu bir evlilik hayatı yaşayamadığı, Giannina'nın da Ada yaşamına alışamadığı ve erkek çocukları Ben'i de alıp Arjantin'e gitmesinin ardından Arjantinli oyuncunun İngiltere'den ayrılacağı iddia ediliyor.

Ben'e çok düşkün olan Aguero'nun ise geçtiğimiz günlerde evliliğinin iyi gitmediğini itiraf etmesi Real Madrid'i harekete geçirmiş durumda.

Real Madrid, Aguero'ya yaklaşık 1.5 yıl önce yine teklif yapmış ama Atletico Madrid de çok sevilen yıldız oyuncu bu teklifi kabul etmemişti. Son yaşanan bu gelişmelerden sonra Aguero'nun artık yıprandığı eşinin de eskiden olduğu gibi tekrar Madrid de yaşamak istemesinden dolayı Arjantin'linin bu transfere sıcak baktığı belirtiliyor.

Ada ekibi ise futbolcusunu bırakmak istemiyor. Aguero'nun eşini ikna etmek için yoğun mesai harcayan City yönetiminin bu konuda oldukça sıkıntılı olduğu gelen dedikodular arasında.

GÜNÜN İLGİ ÇEKEN VİDEOSU
Tümü
 Reklam