M.City'e 'hayır' dediler

İngiliz basınında Manchester City'nin Napoli'nin golcüsü Edinson Cavani için teklif yaptığı ancak bu teklifin reddedildiği iddia edildi.

Haber; Sporx.com dış haberler
Sporx'e ücretsiz abone ol,ilk bilen sen ol!
M.City'e 'hayır' dediler
Klavye okları ile sonraki ya da önceki habere geçebilirsiniz.
06 Ocak 2013 08:07
İngiliz basınında transfer iddialarının ardı arkası kesilmiyor. Her gün yeni bir iddianın yer aldığı İngiliz basınında bu kez Manchester City'nin, Napoli'nin golcüsü Edinson Cavani için 45 milyon euroluk bir teklif yaptığı öne sürüldü.

Sunday People'ın haberinde, İngiliz ekibinin sportif direktörü Txiki Begiristain'ın Cavani için Napoli'nin kapısını 55 milyon euroluk teklifle çaldığı belirtildi. Ancak İtalyan temsilcisinin Uruguaylı yıldızını satmaya sıcak bakmadığı için bu teklifi geri çevirdiği kaydedildi.

Öte yandan haberde Napoli Kulübü Başkanı Aurelio De Laurentiis'in daha önce isim vermeden "Napoli'nin savaşçı ruhu ve taraftarların sevgilisi için yapılan 55 milyon euroluk teklifi reddettik" şeklindeki açıklamasında, bahsettiği teklif yapan kulübün Manchester City olduğu velirtildi. 

Manchester City'nin Cavani için yapmış olduğu teklifin reddedilmesine rağmen 25 yaşındaki golcüden vazgeçmeyeceği ve sezon sonunda yeni bir teklifle İtalyanlar'ın kapısını tekrar çalacağı iddia edildi.

GÜNÜN İLGİ ÇEKEN VİDEOSU
Tümü
 Reklam