Mou'dan Premier Lig şampiyonu tahmini!

İspanyol devi Real Madrid'in Portekizli teknik adamı Jose Mourinho, yaptığı açıklamada İngiltere Premier League'deki şampiyonluk adayını söyledi.

Haber; Sporx.com dış haberler
Sporx'e ücretsiz abone ol,ilk bilen sen ol!
Mou'dan Premier Lig şampiyonu tahmini!
Klavye okları ile sonraki ya da önceki habere geçebilirsiniz.
06 Ocak 2013 18:28
Real Madrid'in tecrübeli teknik direktörü Jose Mourinho, İngiltere Premier Leageu'de şampiyonluk için aday takımını açıkladı. Portekizli teknik adam ilk dört sıra için de düşüncelerini söyledi.

Mourinho, Manchester United'ın liderliği kolay kolay bırakmayacağını söylerek, "United birinci sırada ve onları oradan indirmek hiçbir zaman kolay olmamıştır. Manchester City ise inanılmaz bir kadroya sahip ve onlar son şampiyon. Bunu korumak isteyeceklerdir." dedi.

Tecrübeli teknik adam bu sezon iyi bir performans gösteren Tottenham'a da vurgu yaparak, "Tottenham fantastik bir kadroya sahip ve çok parlak oyuncuları var. Gösterdikleri performans da çok iyi." şeklinde konuştu. Mourinho ayrıca Arsenal'in gösterdiği inişli-çıkışlı performans, onların Şampiyonlar Ligi'ne katılmasını engelleyeceğini iddia etti.

49 yaşındaki Portekizli, eski takımı Chelsea'nin ise şampiyonluk için şansının kalmadığını ancak ilk 4'te yer alacağını düşündüğünü söyledi. Mourinho ilk 4 sırada yer alacak takımları ise şöyle sıraladı:

1-Manchester United
2-Manchester City
3-Tottenham
4-Chelsea

GÜNÜN İLGİ ÇEKEN VİDEOSU
Tümü
 Reklam