Zarete: "Gitmem lazım"

İtalya Serie A'da Lazio ile Cagliari arasında oynana maçta kendisi için açılan bir pankart Mauro Zarate'yi çılgına çevirdi.

Haber; Sporx.com dış haberler
Sporx'e ücretsiz abone ol,ilk bilen sen ol!
Zarete: 'Gitmem lazım'
Klavye okları ile sonraki ya da önceki habere geçebilirsiniz.
06 Ocak 2013 14:33
Arjantinli yıldız Mauro Zarate, Lazio taraftarlarının Lazio'yu terk etmesi için açtığı pankartlara tepki gösterdi ve, "Şimdi benim için en önemli şey buradan ayrılmak" dedi.

Arjantinli oyuncusu teknik direktör Vladimir Petkovic'le tartışmış ve Noel öncesi son maçta kendisini yedek kulübesinde bulmuştu. Hayranları onu desteklemeye devam etmişti ama dün gece kazanılan Cagliari maçında açılan pankartta "Zarate Git" yazıyordu. Buda Zarate açısından bardağı taşıran son damla oldu.

Arjantinli Twitter'dan yaptığı açıklamada, "O pankartı görünce rahatsız oldum" dedi ve ekledi. "Taraftarlara bir şey söyleyemem buna cürret edemem, çünkü onlar bana her zaman daha fazlasını verdi. Eğer kırdığım birileri varsa, herkesten özür dilerim." ifadelerini kullandı.

Yıldız oyuncu ayrılık vaktinin geldiğini düşünüyor. "Maalesef tecrübelerim bana sonun geldiğini söylüyor. Benim için en önemli şey şuan bir çözüm bulmak. Buradan ayrılabilirim." diyerek sürpriz bir açıklama yaptı.

GÜNÜN İLGİ ÇEKEN VİDEOSU
Tümü
 Reklam