İngiltere Federasyon Kupası 3. Tur maçında Liverpool, Konferans Ligi'nde mücadele eden Mansfield Town FC'ye konuk oldu.
5 bin seyirci kapasiteli Field Mill Ground'da oynanan karşılaşma 2-1 konuk Liverpool'un üstünlüğü ile sona erdi.
Karşılaşmada Liverpool'un gollerini 7. dakikada Danie Sturridge, 59. dakikada Luis Suarez kaydederken, ev sahibi Mansfield'in golü 79. dakikada Matt Green'den geldi.
Liverpool ile ilk resmi maçına çıkan Sturridge, ilk golüyle tanışmış oldu. Ayrıca kırmızı beyazlı ekipte Milli futbolcumuz Nuri Şahin kadroda yer almadı.
Liverpool bu sonuçla Federasyon Kupası'nda bir üst tura yükselen ekip oldu.
5 bin seyirci kapasiteli Field Mill Ground'da oynanan karşılaşma 2-1 konuk Liverpool'un üstünlüğü ile sona erdi.
Karşılaşmada Liverpool'un gollerini 7. dakikada Danie Sturridge, 59. dakikada Luis Suarez kaydederken, ev sahibi Mansfield'in golü 79. dakikada Matt Green'den geldi.
Liverpool ile ilk resmi maçına çıkan Sturridge, ilk golüyle tanışmış oldu. Ayrıca kırmızı beyazlı ekipte Milli futbolcumuz Nuri Şahin kadroda yer almadı.
Liverpool bu sonuçla Federasyon Kupası'nda bir üst tura yükselen ekip oldu.
GÜNÜN İLGİ ÇEKEN VİDEOSU