G.Saray'dan Terry vakası için ilk açıklama

GÖRÜNTÜLÜ | Galatasaray İcra Kurulu Başkanı Lütfi Arıboğan, Chelsea karşılaşmasının ardından açıklamalarda bulundu.

Haber; Sporx.com
Abone Ol
G.Saray'dan Terry vakası için ilk açıklama
Klavye okları ile sonraki ya da önceki habere geçebilirsiniz.
27 Şubat 2014 00:29
Galatasaray İcra Kurulu Başkanı Lütfi Arıboğan, Chelsea karşılaşmasının ardından açıklamalarda bulundu.

Galatasaray'ın sahasında Chelsea ile 1-1 berabere kaldığı maçtan sonra konuşan Arıboğan, Terry'nin hareketiyle ilgili olarak da hukukçuların takipte olduğunu dile getirdi.

İşte Arıboğan'ın açıklamaları;

"Galibiyet kaçtığı için üzülüyoruz ama beraberlik her zaman mağlubiyetten iyidir. İyi bir mücadele oldu. Müthiş bir atmosfer vardı. Chelsea'nin gücü belli. Hedefimiz gruptan çıkmaktı. bu seviyelerde oynuyorsanız futbol her türlü sonuca açık. Kazanmak için sahaya çıkmıştık. İkinci maçta daha iyi bir mücadele göstermemiz gerek. Bu sertlikte, bu futboldaki maçlar hata kaldırmıyor. Keşke golü yemeseydik.

JOHN TERRY YORUMU

"Olur böyle şeyler. Bir sürü ilginç şey oldu. Onu da hukukçularımız inceledi. İnceliyor. 24 saatlik süremiz var. Futbolun içerisinde bu tarz şeyler var."

KARAR ALINDI

Hürriyet Gazetesi'nin haberine göre; Başkan Ünal Aysal, İcra Kurulu Başkanı Lutfi Arıboğan ile birlikte kulüp hukukçuları ile bir araya geldi, az önce son kararlarını verdi. Galatasaray, Chelsea maçı için UEFA'ya herhangi bir itirazda bulunmama kararı aldı.

Başkan Ünal Aysal, bu konuda tüm tartışmalara son verecek açıklamayı Hürriyet'e yaptı: " Maçın tekrarını talep etmeyi düşünmüyoruz. Çalışmalarımız sonunda kural hatası konusunda emin olamadık. Bu yüzden Chelsea maçının tekrarı konusunda bir girişimde bulunmak gibi bir kararımız yok" açıklamasını yaptı.

 Tümü
TÜMÜ