Beşiktaş'ta Cenk Tosun yükleniyor!

Cenk Tosun'un babası Şenol Tosun dün Ümraniye Tesisleri'ne gelerek Beşiktaş yönetimiyle görüştü. Görüşmenin son derece olumlu geçtiği imzaların atılmasının an meselesi olduğu bildirildi.

Haber; Takvim, Fotoğraf; AA
Abone Ol
Beşiktaş'ta Cenk Tosun yükleniyor!
Klavye okları ile sonraki ya da önceki habere geçebilirsiniz.
24 Haziran 2022 14:43
Santrfor arayışlarını sürdüren Beşiktaş'ta önemli bir gelişme yaşandı.

Beşitkaş'ın eski yıldızlarından Cenk Tosun'un babası Şenol Tosun, Nevzat Demir Tesisleri'ne gelerek Beşiktaşlı kurmaylarla bir görüşme gerçekleştirdi. Beşiktaş'ın Cenk Tosun için garanti ücret yanında maç başı ücret teklif ettiği, taraflar arasında görüşmelerin devam edeceği öğrenildi.

Beşiktaş''ın Cenk'e 2 yıllık sözleşme ile birlikte yıllık 1.2 milyon euro garanti ücret teklif ettiği ifade ediliyor. 31 yaşındaki oyuncunun Everton ile olan sözleşmesi sona ermişti.

Cenk Tosun'un birkaç gün içerisinde İstanbul'da olması ve büyük bir ihtimalle de Siyah-Beyazlı kulüple sözleşme imzalaması bekleniyor."HER ZAMAN KAPIMIZ AÇIK"

Beşiktaş Kulübü Başkanı Ahmet Nur Çebi geçtiğimiz günlerde Cenk Tosun için bir açıklama yapmıştı. Başkan Çebi, "Cenk Tosun'a her zaman kapımız açık. Öncelik hakkı olan bir oyuncu. O iyi bir Beşiktaşlı. Bizimle tekrar birlikte olmayı isteyecektir" ifadelerini kullanmıştı.  

 

 

 

Tümü
TÜMÜ