Arbeloa'dan Casillas konusunda 'abartı' yorumu

R.Madrid'in defans oyuncusu Alvaro Arbeloa, yaptığı açıklamada Mourinho'nun Casillas'ı yedeğe çekip, Adan'a kaleye devretmesinin çok abartıldığını söyledi.

Haber; Sporx.com dış haberler
Sporx'e ücretsiz abone ol,ilk bilen sen ol!
Arbeloa'dan Casillas konusunda 'abartı' yorumu
Klavye okları ile sonraki ya da önceki habere geçebilirsiniz.
04 Ocak 2013 16:17
İspanyol devi Real Madrid'in defans oyuncusu Alvaro Arbeloa'dan Mourinho'nun Casillas'ın yerine Adan'ı kalede tercih etmesiyle ilgili yorum geldi. İspanyol oyuncu abartılacak bir durum olmadığını ve her iki oyuncuya da saygı duyduklarını söyledi.

Arbeloa açıklamasında, "Iker kendisi Adan'a sürekli destek verdi ve ona yardımcı oldu. Mourinho'nun tercihi teknik bir karardı. Iker her zaman takım için önemli bir oyuncu olarak kalacak. Adan çok iyi bir kaleci ve tüm takımın desteğini alıyor. Takımdaki herkese saygı duyulması lazım." dedi.

Ligdeki durumları hakkında da konuşan Arbeloa, "Sonuna kadar mücadele edeceğiz. Şampiyonlar Ligi bizim için daha çok ilerleyebileceğimiz bir alan olarak gözüküyor ama turnuva farketmesizin tüm maçlarımızı kazanmak istiyoruz. Her maça yüzde 100 konsantre olarak çıkıyoruz. 16 puan gerideyiz ama mücadelemizi sürdüreceğiz." dedi.

GÜNÜN İLGİ ÇEKEN VİDEOSU
Tümü
 Reklam