Ada yolları gözüküyor!

Inter'den ayrılacak olan Sneijder'in menajeri yaptığı açıklamada, futbolcunun İngiltere Premier League'den bir takıma transfer olabileceğini söyledi.

Haber; Sporx.com dış haberler
Sporx'e ücretsiz abone ol,ilk bilen sen ol!
Ada yolları gözüküyor!
Klavye okları ile sonraki ya da önceki habere geçebilirsiniz.
04 Ocak 2013 20:53
İtalyan devi Inter'in aldığı parada indirime gitmesini istediği fakat ret cevabı aldıktan sonra kadro dışı bıraktığı Wesley Sneijder'in ismi bir çok dev takımla anılıyor.

Inter'den ayrılmasına kesin gözüyle bakılan yıldız oyuncunun menajeri Soren Lerby yaptığı açıklamayla, Sneijder'in İngiltere'de bir takıma transfer olabileceğinin sinyallerini verdi.

Son günlerde QPR'a gideceği konuşan 28 yaşındaki oyuncu hakkında konuşan Lerby, "Sneijder kesinlike QPR'a gitmeyi düşünmüyor ve onlardan direk olarak bir teklif almadık." dedi.

Lerby açıklamasının devamında, "Premier League muhtemelen Avrupa'daki en yüksek seviyedeki lig, bu yüzden Wes oraya gidebilir ama zirveye oynayan bir takıma katılmak istiyor. Sneijder, Avrupa'daki en orta saha oyuncularından birisi. Sakatlığını tamamen atlattı ve futbol oynamak istiyor. Bu yüzden Inter ile olan duruma bir çözüm bulmamız lazım. Çok çok ilginç bir durumla karşı karşıyayız. 1 hafta ya da 10 gün içerisinde herşey netleşir." şeklinde konuştu.

GÜNÜN İLGİ ÇEKEN VİDEOSU
Tümü
 Reklam