''Kendim için transfer etmedim''

Manchester United Menajeri Louis van Gaal, Martial eleştirilerini ''Gülünç'' bulurken, kendisini eleştirenlere de cevap verdi.

Haber; Sporx.com dış haberler
Abone Ol
''Kendim için transfer etmedim''
Klavye okları ile sonraki ya da önceki habere geçebilirsiniz.
10 Eylül 2015 17:57
SPORX DIŞ HABERLER - Premier League ekiplerinden Manchester United'ı çalıştıran ve Kırmızı Şeytanlar'ı henüz beklenen seviyeye ulaştıramadığı için eleştirilen menajeri Louis van Gaal, yeni transfer Andhony Martial hakkında ilginç ifadeler kullandı.

Tecrübeli Hollandalı çalıştırıcı, 58.8 milyon pounda Monaco'dan transfer edilen Anthony Martial'ı kendi için transfer etmediğini söylerken, kendisini eleştiren Gary Neville ve Paul Scholes'a da cevap verdi.

Louis van Gaal ilk olarak Martial transferi hakkında yapılan eleştirileri gülünç bulduğunu söylerken, ''İçinde bulunduğumuz dünyada ödediğimiz bu para ''Gülünç.'' Ama Martial'i ben kendim için almadım, Martial'ı Manchester United'ın gelecekteki teknik direktörü için transfer ettik'' ifadelerini kullandı.

Tecrübeli çalıştırıcı, Manchester United'ı kötü performans sergilemesiyle eleştiren Gary Neville ve Paul Scholes'a da cevap verirken, ''Bu eleştiriler beni hasta ediyor. Onlar da (Neville ve Scholes) bunun zaman alan bir durum olduğunu bilmeli'' şeklinde konuştu.

Sonuçlanan Transferler
Tümü
TÜMÜ