İngiltere'de sakatlıklar can sıkıyor

İngiltere Milli Takımı'nın bugün yapılan antrenmanında, Martin Kelly antrenmana katılmazken, Ashley Cole ise çalışmayı erken bıraktı.

Haber; Reuters, Fotoğraf; Reuters
İngiltere'de sakatlıklar can sıkıyor
Klavye okları ile sonraki ya da önceki habere geçebilirsiniz.
13 Haziran 2012 14:26
İngiltere milli takımı defansı Martin Kelly, virüs nedeniyle ülkesinin bugünkü antrenmanına katılamadı. Takım arkadaşı Ashley Cole ise bileğindeki problem nedeniyle antrenmanda fizyoterapist eşiliğinde kısa bir çalışma yaptı.

Ada ekiplerinden Liverpool'da top koşturan genç oyuncu, Gary Cahill'in sakatlığı dolayısıyla EURO2012 kadrosundan çıkartılmasından sonra, 23 kişilik kadroya dahil edilmişti. Genç oyuncu, geçtiğimiz Pazartesi günü Fransa ile oynanan maçta hastalığı nedeniyle kadroya girememişti

İngiltere'nin EURO2012'nin D Grubu'nda Cuma günü İsveöle oynayacağı maçta ise kadrodaki yerini alması da şüpheli olarak görünüyor.

Teknik direktör Roy Hodgson, Fransa maçından sonra yaptığı açıklamada, takımın önde gelen futbolcularından Steven Gerrard ve Scott Parker'ın 4 günde iki maç çıkarabilieceğinden şüphe duyduğunu belirtmişti. Yine de bugünkü antrenmanda Gerrard ve Scott daha önceki taktik anlayışıyla maça hazırlandılar.

 

 Tümü
TÜMÜ